Bitcoin Neden Artık Kazandırmıyor?

Bitcoin Neden Artık Kazandırmıyor?

Bitcoin değeri, son haftalarda ilginç bir gerileme içerisinde. Bir kısır döngü halinde geçen 1 aydan uzun süre zarfında dijital para biriminin değeri kesinlikle artmıyor...

 Bitcoin son yıllarda adından en çok söz ettiren dijital para birimi olmasıyla tanınıyor. Ancak son dönemde bu alanda yatırımda bulunan kimseler son derece ilginç bir süreçle de karşı karşıya kalıyor. Bitcoin düşüyor…

Bitcoin değeri, son haftalarda ilginç bir gerileme içerisinde. Bir kısır döngü halinde geçen 1 aydan uzun süre zarfında dijital para biriminin değeri kesinlikle artmıyor. Gerileyen değeri ile satın alım sonrasında hızlı bir şekilde para kazanmak isteyen yatırımcıların beklentileri deyim yerindeyse hayal kırıklığı halini alıyor.

Bir örnek vermek gerekirse geçtiğimiz günlerde 16 bin dolar seviyesinde kadar çıkan 1 Bitcoin’in dolar cinsinden değeri, kısa süre zarfında 13 bin dolarlara kadar düştü.

Bitcoin bu hafta sonu alınır mı? Tıklayınız,

Dolayısıyla 13 bin dolar seviyesinden alımlarda yatırımcıları, 15-16 bin dolar seviyesine çıkması ile birlikte elde edecekleri kazancı beklemeye başladı. Ancak getiri, son ayların en dip noktalarına dönüşmüş durumda.

Bitcoin’e yatırım yapıp kazanç elde etmek son aylarda gerçek bir kabus halini almış durumda.

Gelişmeleri merakla bekleniyor.

Bitcoin hakkında daha fazla yazı için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0