Bu Hafta Sonu Bitcoin Almanın Tam Zamanı!

Bu Hafta Sonu Bitcoin Almanın Tam Zamanı!

Bitcoin fiyatı artacakmi sorusuna yanıt mı arıyorsunuz, işte son dönem yükseliş-düşüş eğrisinden yola çıkılarak oluşturulmuş detaylı analiz...

Bitcoin yatırımcıları için kritik hafta.

Göstergeler şunu anlatıyor ki uzun süredir toparlanamayan dijital para birimi için yükseliş zamanı geldi çattı. Elbette beklentiler hızlı bir yükselişten yana, ancak bunun çok da uzun sürmeyeceğini belirtelim. Yatırımcı için kısa süreli bir al-sat dönemi olarak görülebilir.

Bitcoin ile ilgili son dönemdeki iniş çıkışlı grafikte sırada ‘çıkış’ var. Bu çok temel bir gösterge durumunda, ancak yatırımcının elini hızlı tutması da kazanç açısından önemli fakörlerin başında geliyor. 13-14 bin dolar bandındaki Bitcoin değeri, kısa süre içerisinde 15-16 bin bandını görebilir, ardından da yeniden 13 bin bandına geriler gibi görünüyor. Bunlar bir yatırım tavsiyesinden ziyade piyasa beklentileri.

Öte yandan Bitcoin satın alıp hızlı bir yükseliş bekleyenler için haberler kötü. Kasım ayında görülen değerinin 2 katından fazla artması gibi bir durumu bu yıl içinde bir ya da en fazla iki kez göreceğiz. Yükseliş trendi küçük oranlarda yaşanacak, bu nedenle Bitcoin aldım, öbür aya kadar ikiye katlarım düşüncesiyle yatırım yapmamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü bu bir hayalden başka bir şey olmayacak.

Bitcoin fiyatı artacakmi sorusuna yanıtlar aradık, diğer yazılarımız için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0