2018 Model Yeni Nokia Telefonlar Ortaya Çıkıyor

2018 Model Yeni Nokia Telefonlar Ortaya Çıkıyor

2018 yılı boyunca Nokia cephesinden bir çok sürpriz bizleri bekliyor olacak. Detaylar haberimizde...

Görünüşe göre yeni Nokia telefonlar mobil pazarı birbirine katacak! Ardı ardına gelen sızıntılar, mobil teknolojiyi yakından takip edenler için oldukça değerli bilgiler içeriyor. Gelin, Nokia cephesindeki en yeni sızıntılara yakından bakalım…

Nokia’nın varsayılan kamera uygulamasına dair bir APK dosyasından sızan bilgiye göre; bu yıl Nokia 7 Plus ve Nokia 4 ile tanışacağız. Bu arada sızdırılmış olan Nokia 6 (2018) , Nokia 8 (2018) , Nokia 9 ve Nokia 1 modellerini zaten biliyoruz. Elbette Nokia’nın ilk Android One modeli de (Go Edition) gelen diğer bilgiler arasında…

Nokia 4 ve Nokia 7 Plus’a dair henüz sızdırılmış hiçbir bilgi olmasa da Nokia 7 Plus’ın, daha önce gündeme gelen Nokia 7’den daha büyük bir ekrana sahip olacağını düşünüyoruz. Nokia 1’in ise 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde ekran ve 8 GB hafıza / 1 GB ram opsiyonuyla gelmesi muhtemel görünüyor. Elbette bunlar yalnızca tahmini bilgilerdir.

Yeni Nokia Telefonlar Ne Zaman Tanıtılacak?

17 Ocak 2018 tarihinde Nokia 6 (2018) , Nokia 8 (2018) ve Nokia 9’un tanıtılması en yüksek ihtimalde görünüyor. Bu bağlamda HMD Global’den en büyük beklenti; 18:9 ekran formatına sahip, Snapdragon 835 yonga seti barındıran çift arka kameralı bir amiral gemisi olarak ortaya çıkıyor. Bütün bu beklentiler de doğal olarak Nokia 9’un üstünde birleşiyor.  Ayrıca Nokia 9’un fiyatının 750 € seviyesinde olacağını da söyleyelim.

Yeni Nokia telefonlar için şimdilik haberler bu kadar… Daha fazlası bizlere ulaştığında, sizleri de bilgilendirmeye devam edeceğiz.

YORUM

Yorumlar 0