Ünal Karaman: Galip Geldiğimiz İçin Mutluyum

Ünal Karaman: Galip Geldiğimiz İçin Mutluyum

Sezona göz dolduran bir futbolla başlayan ancak bir türlü istediği sonuçları alamayan Trabzonspor’un şansı dönüyor. İstenilen sonuçların gelmesi ile beraber ligdeki konumda değişmeye başladı. Kazanılan puanların çok önemli olduğunu da söyleyebiliriz. Son iki maçında kazanılması ile beraber bir galibiyet serisi için planlar yapılıyor. İlk olarak hafta arasında Ziraat Türkiye Kupası heyecanı yaşanacak. Hafta sonu ise ligde yine kazanmak istiyorlar bu durumun son derece önemli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Taraftarın artan beklentisi de oldukça önemli olacak.

Deneyimli Teknik Adamdan Önemli Sözler Geldi

İstenilen sonuçlarında alınması ile beraber söylemlerde pozitif hale geldi. “Kazandığımız için mutluyum. İkinci yarı derli toplu bir oyun oynadık. Israrla iyi oyunu devam ettirdik. Maçın sonunda bulduğumuz gollerde maçı kazandık. Bu maç son değil. Bir kupa maçı oynayacağız ve lig maçımız var. Onun için coşku yaşamayacağız, işimizi yapmaya devam edeceğiz. Bu disiplinle götüreceğiz”  açıklamaları da oldukça dikkat çekti. Bu şekilde bir başarının devamının gelmesi gerekiyor. Canlı maç izle sayesinde gelecek maçları da keyifle takip edebileceksiniz. Sizleri bekleyen ayrıcalıkları da kaçırmayın. Sezonu büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Coşkulu maçlar yaşanmaya devam ediyor.

Zorluk Derecesi Yüksek Maçlar Yaşanacak

Ligde her takımın güçlü bir konuma gelmesi ile beraber yaşanan kıyasıya rekabette heyecan arttı. Oldukça önemli mücadelelere yenileri ekleniyor. Sizleri bekleyen kaliteyi kaçırmayın. Trabzonspor kazanmaya devam ederek, ligde hak ettiği konuma gelmek istiyor. Özellikle de taraftarın liderlik özleminin yakında söndürülmesi isteniyor. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan heyecan kaçmaz. Gelecek maçlarda yaşanacak olan çekişmeyi şimdi yakından takip edebileceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak bir heyecan için süper ligi takip etmeye başlayın.

YORUM

Yorumlar 0