İşte Comolli’nin Baş Ağrıtan Transferleri

İşte Comolli’nin Baş Ağrıtan Transferleri

Sezon başında yönetimin değişmesi ile beraber takımın başına sportif direktör olarak gelen Comolli, alınan kötü sonuçların mimarlarından biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle de yaptırmış olduğu kötü transferlerin oldukça can sıkıcı bir hal geldiğinden söz edebiliriz Comolli’nin ilk işi sezonu oldukça kötü bir noktada Fenerbahçe görevini tamamlayan Cocu oldu. Bunun ardından gelen oyuncu transferler de takım için hiçbir katkı sağlayamadı. Bunlardan bazıları ise aldıklarından çok almadıkları için gerçekleşti. Alınmayan oyuncuların yüksek performansları, alınan oyuncuların ise düşük performansları gözden kaçmıyor.

Comolli’nin Yetkilerine Sınır Getirildi

Performansı ciddi anlamda sorgulanan Comolli için kararlar alınmaya devam ediyor. Son olarak ise yetkilerinin sınırlandırılmasına karar verildi. Almış olduğu kötü kararların faturasını ödeyen sportif direktör için yakın zamanda bir ayrılık durumu da söz konusu olabilir. Betitbet sayesinde tüm karşılaşmaların heyecanını artıran özelliklerini kaçırmamalısınız. Bir arada bulacaklarınızın sizi memnun edeceğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Yapılan transferlerden biri ise Harun olarak ön plana çıktı. Son hafta oynanan Trabzonspor maçında kalesinde devleşmesinin ardından nasıl takıma kazandırılmadığı konusunda ciddi sorular sorulmaya başlandı. Buda Comolli’nin koltuğunu sallandıracak olan gelişmelerden biri olarak yaşandı. Gelecek ise çok daha farklı olabilecek.

Comolli’siz Bir Yol Haritası Çiziliyor

Son gelişmelerin ardından yönetimin sportif direktöre olan güvenin son derece azaldığını söyleyebiliriz. Alınan kötü sonuçların faturası kendisine kesildi. Başarısız görüntüsü nedeni ile ilk olarak görevleri kısıtlanmış olsa da yakın zaman için bir ayrılık kararı da söz konusu olabilir. Ancak Cocu’nun ardından yönetim bir tazminat daha ödemek istemiyor. Tüm bu sorunların ışığında takım ise yeni maçlarına hazırlanmaya devam ediyor. Gelecek maçlarda alınacak olan sonuçların ne olacağı ise büyük önem taşıyor.

YORUM

Yorumlar 0