Fatih Terim Operasyona Hazırlanıyor

Fatih Terim Operasyona Hazırlanıyor

Son haftalarda üst üste alınan kötü sonuçların faturası oyunculara kesiliyor. Fatih Terim oluşan kötü tablodan dolayı oyuncularını sorumlu tutacak. Özelikle de performansından memnun kalmadığı oyuncuları sert bir dille uyarmayı planlıyor. Gelecek maçlarda daha iyi sonuçlar alınması için çaba sarf ediliyor. Takımdaki oyuncuların sakatlıktan ve cezadan döndükten sonra istenilen oyunu ortaya koymamaları nedeniyle forma şansını kaybedecek oyuncular bulunuyor. Hafta sonu oynanacak olan dev derbi ise adeta çıkış noktası olacak. Oyuncuların taraftara kendisini affettirmesi için büyük önem taşıyor. Buradan alınacak olan bir galibiyetin çok önemli olacağını biliyorlar.

Tek Çıkış Beşiktaş Maçı Olacak

Ligde liderlik koltuğunu rakibine kaptıran ve ciddi manada cezalı oyuncuları ile sahada sorunlar yaşayan Galatasaray, yeniden lige tutunmak istiyor. Şampiyonlar liginde ikinci tura çıkmayacak olmaları garantilendikten sonra lig maçlarının önemi daha da artmış oldu. Burada alınacak olan sonuçların büyük önemi bulunuyor. http://betitbetyenigiris.com ile dev derbi heyecanını tam anlamıyla yaşayacaksınız. Sizi bekleyen ayrıcalıklı imkânları kaçırmamalısınız. Beklentileriniz ve beğeninizi kazanacak olan imkânları kaçırmayın. Futbol heyecanı tam anlamıyla doruklarda yaşanacak. Bu yüksek heyecana kolaylıkla ortak olabilmek için geç kalmayın. Büyük heyecan sizleri bekliyor.

Bazı Oyuncular Kesik Yiyecek

Ligin başlangıç döneminde iyi bir oyun anlayışı ortaya koyan takımda bu durum giderek kayboluyor. Bireysel olarak oyuncuların istenilen performansı verememesi ise bunda baş etken oluyor. Ancak Beşiktaş maçı ile birçok şeyi değiştirmek zorundalar. Maçtan bir gün önce yapılacak olan antrenmanın büyük önemi bulunuyor. Oyuncuların kendine gelmesi son şans olacak. Ligin ilk yarısının gelesi ile beraber birçok oyuncu ile yolların ayrılması planlanıyor. Özellikle de sezon sonu sözleşmesi biten tüm oyuncular ile yeniden masaya oturulmayacak. Kendilerine takım bulması istenen oyuncularda bulunuyor.

YORUM

Yorumlar 0