Sonic The Hedgehog 2 Classic Kısa Süre İçin Ücretsiz

Sonic The Hedgehog 2 Classic Kısa Süre İçin Ücretsiz

Sonic The Hedgehog 2 Classic, mobil platform versiyonu ile kısa süre için ücretsiz olarak indirilebiliyor. İşte detaylar...

SEGA’nın kült oyunlarından Sonic The Hedgehog 2 Classic’in mobil platform için hazırlanmış versiyonu, kısa süre için iOS cihazlara ve tvOS’e ücretsiz olarak indirilebiliyor.

SEGA Genesis konsollarla ilk kez ortaya çıktığında büyük ses getiren yapım, aynı zamanda Tails karakteriyle oynanabilen ilk yapımdı. 25 yıl önce yayınlanan oyunun mobil versiyonu, ilginç bir deneyim arayanlar için bulunmaz bir fırsat.

iPhone ve iPad’e ücretsiz indirilebilen yapım, daha önce 6 TL fiyat etiketine sahipti.

Sonic The Hedgehog 2, oyun mekanikleri ve hikayesiyle dikkat çekici oyunlardan. Bolca hız ve refleksi gerekli kılan oynanışı, günümüz mobil yapımları açısından keyifli. Bir hatırlatma yapmak gerekirse 100 MB dosya boyutuyla geldiği için WiFi üzerinden indirmek mantıklı olabilir.

Üzücü detay ise ücretsiz olarak indirilmesi halinde reklamlara maruz kalınması. Eğer reklam olmadan oynamak istiyorsanız sizden ücret talep ediliyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi için haberin devamındaki videoya göz atabilirsiniz. İyi seyirler.

YORUM

Yorumlar 0