iPhone SE 2 Bu Özelliklerle Gelebilir…

iPhone SE 2 Bu Özelliklerle Gelebilir…

iPhone SE 2 özelliklerinin yanı sıra 4 inçlik ekranı ve klasik iPhone hissiyatıyla öne çıkacak. İşte 2018 ilk aylarında tanıtılacak modele dair beklentiler.

Apple’ın iPhone SE modelini piyasaya, 2018 Mart ayında sunması bekleniyor. Elbette şimdilik bir iddia olan söz konusu detay, bazı kaynaklara dayandırılıyor. Ayrıca akıllı telefonun bazı olası özellikleri de gündemde.

iPhone SE 2 özellikler tarafında iPhone 7’deki teknik donanımı alabilir. A10 işlemci, aynı kamera özellikleri ve parmak izi sensörü beklentisi var. Fiyatların ise ilk iPhone SE ile yakın olacağı tahmin ediliyor.

Okuma Önerisi: Apple’ın gelirleri neden arttı?

Apple, iPhone SE modeliyle dikkatleri üzerine çekmişti. 2016 ilk çeyreğinde duyurulan model, şirketin başarılı hamlelerinden biri olarak kayıtlara geçti, önemli bir satış başarısı yakalandı…

iphone-se

İlginizi çekebilir: Devasa MacBook konseptli Apple Store…

iPhone SE’nin sonraki versiyonunda da beklentiler yüksek, çünkü ekran boyutları iyiden iyiye büyürken hala hatrı sayılır bir kesim tarafından 4 inç ekranlı modele özlem devam ediyor. Bu noktada iPhone SE 2, ilginç bir şekilde önemli satış adetleri yakalayabilir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

iPhone SE hakkında her şey, tıklayın

YORUM

Yorumlar 0