WWE 2K18 Oyunseverler ile Buluşuyor

WWE 2K18 Oyunseverler ile Buluşuyor

Popüler WWE simülasyon oyun deneyimi, oyun tarihindeki en büyük oynanabilir sporcu kadrosu; güçlü yeni grafik motoru ve daha fazlasını sunuyor.

Popüler WWE simülasyon oyun deneyimi, oyun tarihindeki en büyük oynanabilir sporcu kadrosu; güçlü yeni grafik motoru ve oynanabilirlikte dikkat çekici iyileştirmeler; benzersiz kişiselleştirme; eksiksiz kariyer yolculuğu; yeni Road to Glory Modu ve daha fazlasını sunuyor.

WWE video oyun dizisinin en son bölümü WWE® 2K18’, 17 Ekim 2017’den itibaren dünya çapında oyunseverler ile buluşuyor. WWE 2K18, birçok ciddi ekleme ve iyileştirmeyi bir araya getirerek, simülasyon tabanlı WWE video oyunu deneyiminde özgünlük, gerçekçilik ve aksiyon dolu oynanabilirliğin benzer bir bileşimini sunuyor. Bu iyileştirme ve eklemeler arasında dizi tarihinin en büyük WWE ve NXT® Süper Starları kadrosu; Creation Suite ve Universe Modunda kapsamlı yeni seçenekler; MyCAREER Modunda bir Şirket Adamı veya Seyircinin Sevgilisi olma seçeneği ve Road to Glory Modunun dizide ilk çıkışının yanı sıra kapsamlı WWE deneyimine bugüne kadar hiç olmadığı gibi hayat veren yeni grafik motoru bulunuyor.

WWE 2K18 ile, ekibimizin dizide olmasını istedikleri noktalar konusunda kulak vermeye devam ettiği oyunun hayranları ve eleştirmenlerinin tutkusu ve değerli geri bildirimlerini, bu yılki oyunun her yerinde görmek mümkün,” diyen Visual Concepts Başkanı Greg Thomas sözlerini şöyle sürdürdü: “Aralarında yepyeni bir grafik motoru, yeni çevrimiçi tabanlı Road to Glory Modu ve maç anlatımlarında eksiksiz bir sistem revizyonunun da aralarında bulunduğu birçok yeni özellik ve iyileştirmeyi hayata geçirmekten gurur duyuyoruz. Ayrıca, oyunun olağanüstü sporcu kadrosu, özgün MyCAREER hikaye konuları, oynanabilirlikteki rötuşlar ve Creation Suite güncellemelerinin tümü de mümkün olan en özgün ve kapsamlı WWE oynanabilirlik deneyimini sunmak için süregelen misyonumuz ile uyumlu.”

WWE 2K18’in öne çıkan özellikleri şunlar:

 • Geniş Kadro: Kapak Süper Starı Seth Rollins’in yanı sıra John Cena, Brock Lesnar, AJ Styles, Alexa Bliss, Bobby Roode, Sasha Banks, Dean Ambrose, The New Day, Finn Bálor, Jinder Mahal, The Miz, No Way Jose, SAnitY, Undertaker, Stone Cold Steve Austin, Andre the Giant ve daha birçoklarının aralarında yer aldığı, 200’e yakın oynanabilir WWE ve NTX Süper Star ve Efsanesinin de yer aldığı bir kadro sunan WWE 2K18, WWE oyunları tarihinin en büyük kadrosuna sahip.
 • Kurt Angle: Katılımcı perakendecilerden herhangi birinde WWE 2K18 ön siparişi veren tüketiciler, WWE Onur Listesi üyesi, Olimpiyat madalyası sahibi ve mevcut Raw Genel Müdürü Kurt Angle’ın iki oynanabilir karakterine hiçbir bedel ödemeksizin sahip oldular:
  • WWE “Amerikan Kahramanı” kişiliği (2001);
  • ECW® “Güreş Makinesi” kişiliği (2006).
 • Oynanabilirlikteki İyileştirmeler: WWE 2K18, dizinin merkezinde yer alan oynama deneyimini rötuşlamaya devam ediyor. Kargaşa, iyileştirilmiş sekiz kişilik maçlar, yeni taşı ve sürükle sistemi, binlerce yeni animasyon ve daha fazlası ile kendini gösterirken, bunlar, herkesin en sevdiği WWE kişilikleri, kalabalıklar ve arenaların en iyi şekilde görünmesini sağlamak üzere olağanüstü ışıklandırma, daha gerçekçi cilt ve yeni kamera efektleri sağlayan yeni bir grafik motoru ile tamamlanıyor.
 • Creation Suite: WWE 2K18’in birinci sınıf Creation Suite, oyun severlere kendi eşsiz WWE Süper Starları, Arenaları, Girişleri ve daha fazlasının kişiselleştirilmesi, inşa edilmesi ve paylaşılmasında daha fazla kontrol veriyor. Öne çıkan unsurlar arasında, yeni vücut tipleri, yüz şablonları ve menü pozları; yeni saç stilleri, yaralar, dişler, dövme teknikleri ve giysi malzemeleri; iyileştirilmiş logo eşleştirme, dikiş örüntüleri ve önemli anlar görüntüsü kreasyonları; ışıklandırma senaryolarını önceden izleyebilme imkanı, eğlenceli bir 8 bit filtre opsiyonu ile “Create-a-Show”; özel maç tipleri ve çok daha fazlası bulunuyor.
 • MyCAREER Modu: Dizinin kariyer odaklı yolculuğu, kendi yarattığınız WWE Süper Starları (diğer adıyla, MyPLAYER’lar) ile, bunların Şirket Adamı (Company Man) ve Seyircinin Sevgilisi (Fan Favorite) olmak üzere WrestleMania anı ve ötesine uzanan iki farklı yolu keşfederken yaşadıklarını konu alan ilgi uyandıran bir hikaye anlatımına odaklanıyor. Serbestçe dolaşılabilen yeni bir sahne arkası alanı, oyuncuların diğer WWE Süper Starları ve destek personeli ile etkileşim kurarak kişiliklerini keşfedebildiği, yan görevler aldığı, planlı veya baskın röportajlar yapabildiği, maç kartlarını değiştirebildiği ve daha birçok özelliğe sahip daha deneyimsel bir senaryo sağlıyor. Oyuncular aynı zamanda modun Promo Generator ve Invasions özelliklerinde de MyCAREER güncellemeleri görecekler.
 • Universe Modu: WWE 2K18, Potansiyel Çekişmeler (Potential Rivalries) ve Aktif Çekişmeler (Active Rivalries) olmak üzere, iki yarışma tipinin yanı sıra, herhangi bir durumda, rakipler arasında nelerin yaşanabileceğine dair bir fikir vermek üzere, renk kodlu bir Yoğunluk Ölçer de getiriyor. Rekabet ve hikaye konuları, WWE’nin gerçek yaşamdan ücretli yayınları ile daha uyumlu akarken, yeni Güç Sıralamaları, Hedefler ve Maç Tipleri de deneyime daha da fazla derinlik katıyor.
 • Road to Glory: İlk defa WWE 2K18 ile sunulan Road to Glory, dünyanın dört bir yanından MyPLAYER’ların birbirleri ile kapıştığı, tamamen yeni bir çevrimiçi deneyim. Oyuncular, yıldız, yükseltme, Süper Star parçaları ve sanal para kazanmak için, her gün farklı maç tiplerinde yarışabiliyorlar. Ayrıca, düzeylerini artırarak, diğerlerine karşı avantaj kazanmak üzere MyPLAYER’larını daha da kişiselleştirebiliyorlar. Genel olarak, oyuncular, ücretli yayın etkinliklerine girebilmek ve özel ödüller kazanmak üzere en sevdikleri WWE Süper Starlarını mağlup etmek için gerekli özelliklere sahip olup olmadıklarını görmek için teşvik ediliyorlar.
 • Maç Anlatımı: Spiker masasında Michael Cole, Byron Saxton ve Corey Graves üçlüsünün ilk defa bir araya gelmesi ile, bir WWE 2K oyunu kulağa hiç bu kadar iyi gelmemişti. Gerçek seyirci tezahüratlarının eklenmesi de dahil olmak üzere, geliştirilmiş seyirci sesleri WWE 2K18’i seyircilerin her hafta WWE kanalı ve canlı etkinliklerde gördüklerine daha da yakınlaştırıyor.
 • Oyun müzikleri: Baş yapımcılığı ve düzenlemesi bizzat efsanevi WWE Süper Starı ve global eğlence ikonu Dwayne “The Rock®” Johnson tarafından gerçekleştirilen, WWE 2K18 oyun müzikleri, Johnson’un en sevdiği sanatçı ve müzik türlerinden birçoğunu temsil eden 11 eşsiz şarkıdan oluşuyor:
  • Blues Brothers – “Soul Man”;
  • Boston – “Smokin’”;
  • Bruno Mars – “Runaway Baby”;
  • Disturbed – “Down With The Sickness”;
  • Eazy-E – “Boyz-N-The Hood”;
  • George Thorogood & The Destroyers – “One Bourbon, One Scotch, One Beer”;
  • Joe Walsh – “Rocky Mountain Way”;
  • Kanye West – “Black Skinhead”;
  • Kid Rock – “You Never Met a White Boy Quite Like Me”;
  • ¡MAYDAY! (feat. Tech N9ne) – “Last One Standing”;
  • Tech N9ne (feat. Krizz Kaliko, Serj Tankian) – “Straight Out The Gate”.
 • İndirilebilir İçerik:
 • Season Pass: Oyuncular, satın alabilecekleri Season Pass ile, seçili WWE 2K18 indirilebilir içeriklerini satın alabilirler. Aşağıdakiler de mevcut hale geldikçe oyunculara iletilecek:
  • Accelerator
  • Enduring Icons Pack;
  • MyPLAYER Kick Start;
  • New Moves Pack;
  • NXT Generation Pack.

YORUM

Yorumlar 0