Snapchat’in PC Sürümü Çıkıyor

Snapchat’in PC Sürümü Çıkıyor

Mobil dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat, PC sürümü ile kısa süre sonra yeni bir segmente merhaba diyecek. İşte detaylar…

Günümüzün sevilen mobil uygulamalarından Snapchat, özellikle genç kızların çok ilgisini çekiyor. İçerisinde bulunan farklı ve özgün pek çok efekt kullanıcı çekmesini sağlıyor.

Mobil alanda oldukça popüler olan uygulamalanın yakın bir zamanda PC sürümünün de çıkacağı bilgisine ulaşıldı. Konu ile ilgili yetkililerden yapılan açıklamalara göre Snapchat artık farklı platformlara da yayılacak. Böylelikle sadece mobilde değil, PC gibi alanlarda da aktif olarak kullanılmaya başlanacak.

Fakat Snapchat piyasaya sürüldüğünde Windows işletim sistemleri için gelmeyecek. Önce Pixelbook cihazlarında yer alacak. Bu cihazlar işletim sistemi olarak ChromeOS kullanacak. Zaten Snacphat’in masaüstüne geleceği haberini veren taraf Google. Ünlü teknoloji devinin yetkililerinden Matt Vokoun, Snapchat’in ChromeOS işletim sistemine çıkacağını duyurdu ve bu olay böylelikle kısa bir zamanda yayıldı. Windows işletim sistemine ne zaman geleceği konusu ise belirsizliğini koruyor. Windows işletim sistemine gelse bile çok ciddi rakipleri olduğu için oldukça kaliteli ve özelliği bol bir uygulama sunulması gerekiyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri TeknolojiTuru.com farkıyla aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

YORUM

Yorumlar 0