LG’den Q6’ya Özel Hediyeler

LG’den Q6’ya Özel Hediyeler

LG, çeşitli yarışmalarla Power Bank ve Q6 kazanma imkanı sunarken bir de fotoğraf yarışması düzenliyor. İşte tüm detaylar...

LG, Ekim ve Kasım ayında Q6 modelinin öne çıktığı bir dizi kampanyaya imza attı. Şirket, gerçekleştirilecek yarışmalarla Power Bank ve Q6 kazanma imkanı sunarken bir de fotoğraf yarışması düzenliyor.

Kullanıcılar, 9 Ekim – 23 Ekim 2017 tarihleri arasında devam edecek “LG Q6 ve Sen” selfie yarışması kapsamında operatör mağazalarına giderek içinde LG Q6’nın yer aldığı selfie’sini çekip, #favorimLGQ6 hashtag’i ile Instagram üzerinden yayınlamalarının ardından www.Q6kazandiriyor.com sayfası üzerinden yorumuyla birlikte kayıt oluşturarak yarışmaya katılabilecekler. Bu şekilde Q6 selfie yarışmasına katılan kullanıcıları 12 adet Q6’dan birini kazanma fırsatı bekleyecek.

24 Ekim – 10 Kasım 2017 tarihleri arasında LG SmartWorld uygulaması üyelerine özel düzenlenen diğer bir kampanyada ise kullanıcılar, çok sayıda Qualcomm 3.0 hızlı şarj özelliğine sahip 6500 mAh LG marka Power Bank ve Q6 kazanma şansı yakalayacaklar. Yarışmaya katılmak için ise, kullanıcıların LG SmartWorld uygulaması üzerinden Q6 ürün videosunu seyrettikten sonra video ile ilgili olan 5 soruya doğru cevap vermeleri gerekiyor. Detaylı bilgiye LG SmartWorld uygulaması üzerinden ulaşılabilir.

Operatör mağazalarından Q6 alan kullanıcılara LG Power Bank hediye!

16 Ekim – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Turkcell ve Türk Telekom mağazalarından LG Q6 satın alan kullanıcılar, www.Q6kazandiriyor.com sitesine aldıkları ürünle ilgili bilgileri kayıt yaptırmaları halinde stoklarla sınırlı olmak üzere LG marka Power Bank hediye hakkı kazanacaklar. Hediye kazanan kullanıcıların isimleri www.Q6kazandiriyor.com hesaplarından duyurularak, hediyeleri adreslerine gönderilecektir.

YORUM

Yorumlar 0