HTC Ocean Life Android One’ın Teknik Özellikleri Netlik Kazandı

HTC Ocean Life Android One’ın Teknik Özellikleri Netlik Kazandı

Merakla beklenen akıllı telefon modellerinden HTC Ocean Life Android One teknik özellikleri belli oldu. Konuya ilişkin detaylar…

HTC’nin Ocean Life isimli telefonunun teknik özellikleri Temmuz ayındaki sızıntılar ile belli olmuştu. Şimdi de HTC Ocean Life Android One cihazının teknik özellikleri açığa çıktı. Ürünün en dikkat çekici özelliği suya karşı oldukça dayanıklı olması.

HTC Ocean Life Android One özellikleri ise şöyle; cihazın ekranı Full HD çözünürlüğünde 5.2 inç büyüklüğünde. Adreno 508 GPU bulunan modelde 3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. Kullanıcılar için aynı zamanda harici depolama kartı desteği de tanınmış.

Android 8.0 Oreo işletim sistemi bulunan model, şaşırtıcı bir şekilde son yazılım ile bizlerle buluşacak. HTC genellikle telefonlarında eski yazılımlar sunduğu için bu bağlamda HTC U11 Life Android One’un farklılık arz ettiğini söyleyebiliriz.

Cihazın 4G bağlantı desteği bulunuyor. 16 MP flaşlı arka kamerası ve 16 MP de ön kamerası var. Cihazın pili ise 2600 mAh.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri TeknolojiTuru.com farkıyla aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

YORUM

Yorumlar 0