Outlast, Humble Bundle Platformunda Ücretsiz!

Outlast, Humble Bundle Platformunda Ücretsiz!

Outlast oyunu ile ilgili yapılan yeni büyük bir kampanya var. Oyun Humble Bundle sayfasında ücretsiz dağıtılıyor. Konu ile ilgili detaylar…

Korku oyunu kategorisinde en beğenilen, en korkunç oyunlardan Outlast, şu an ücretsiz olarak alınabiliyor. Humble Bundle internet sitesinde yapılan yeni bir kampanya ile oyun tamamiyle ücretsiz olarak oyunculara dağıtılıyor. Üstelik oyunu ücretsiz aldığınızda kısıtlı olarak değil tamamiyle sizin olacağını belirtelim.

Oyunu ücretsiz edinebilmek için Humble Bundle platformunu ziyaret edip gerekli adımları tamamlamanız gerekli. Aynı zamanda isterseniz ek paketini de yine ücretsiz bir biçimde alabiliyorsunuz. Benim size tavsiyem oyunu aldıktan sonra Steam platformunda da etkinleştirmenizi yapın. Böylelikle kütüphanenizde hep erişebileceğiniz bir yapıma sahip olacaksınız. Fakat acele etmeniz gerekiyor çünkü kampanya yarın saat 19:00’da sona erecek.

Humble Bundle bunları sık sık yapıyor

Bu arada Humble Bundle için ayrı bir parantez açmamız gerekiyor. Humble Bundle, pek çok kaliteli oyunu neredeyse haftada bir ücretsiz olarak dağıtıyor. Üstelik bunu yaparken herhangi bir karşılık beklemiyor. Böylelikle maddi durumu iyi olmayan oyuncular için önemli bir fırsat sağladığını belirtelim.

YORUM

Yorumlar 0