Fenerbahçe – Beşiktaş Derbisi Sosyal Medyayı Salladı

Fenerbahçe – Beşiktaş Derbisi Sosyal Medyayı Salladı

Instagram’da Fenerbahçeli taraftarların birbirinden ilginç fotoğraf ve video paylaşımları dikkat çekerken, Twitter’da Janssen gündeme damgasını vurdu...

23 Eylül Cumartesi akşamı, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Süper Toto Süper Lig karşılaşmasını 2-1’lik skorla ev sahibi ekip Fenerbahçe kazandı. Mücadelenin ardından sosyal medya adeta derbi ile sarsıldı.

Instagram’da Fenerbahçeli taraftarların birbirinden ilginç fotoğraf ve video paylaşımları dikkat çekerken, Twitter’da golün arkasındaki isimler Giuliano ve Janssen gündeme damgasını vurdu. Özellikle Janssen övgü dolu Tweet’lere konu oldu.

Beşiktaşlı taraftarlar mücadelenin ardından takımlarının hakem hataları sonucu yenildiğini iddia ederken Fenerbahçeyi savunan kullanıcılar ise 14 maçtır evinde Beşiktaş’a karşı kaybetmeyen takımları için övgülerini dile getirdiler.

Facebook’ta ise maçtan görüntüler, bayraklar, maç içinden çeşitli görüntülerle Fenerbahçeli taraftarların eğlenceli yorumları öne çıktı.  Beşiktaşlı taraftarların ise hakeme veryansınları gözden kaçmadı. Derbi sonrasında Facebook, Twitter, Instagram’ın yanı sıra youTube’da da çeşitli videolar yer aldı. Swarm’da maçın izlendiği lokasyonlar yoğun şekilde paylaşılırken sosyal medya adına keyifli bir akşam geride kaldı.

YORUM

Yorumlar 0