Meizu M6 Note’ın Kırpılmış Modeli Ortaya Çıktı

Meizu M6 Note’ın Kırpılmış Modeli Ortaya Çıktı

Meizu, M6 Note’ın ufak boyu olarak sunacağı M6 ile hayal kırıklığı yaratabilir. Ürünün teknik özellikleri epey kırpılmış. İşte detaylar…

Akıllı telefon alanının başarılı markalarından Meizu, M6 Note ile çizgisini korumayı başarmıştı. Daha sonra M6 Note’ın mini versiyonunu sunacağını açıklayan Meizu’nun bahsettiği yeni akıllı telefonunun özellikleri belli oldu. Cihaz, M6 ve M6 Note ile kıyaslandığında özellikleri epey kırpılmış durumda.

M6 özelliklerine baktığımızda; Ürün 5.2 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip. Üründe MT6750 8 çekirdekli işlemci birimi yer alıyor. İşlemcinin çekirdekli 28nm teknolojisine sahip yani eski bir teknoloji içeriyor. İşlemci ve ekran özellikleri bakımından bir hayli kırpılan model RAM, depolama özellikleri ve diğer özellikler açısından aynı kalmış. Tıpkı abisi gibi 3 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama kapasitesine sahip.

Eski telefon ile hangi özellikleri farklı?

M6 Note, Full HD ekrana sahipti ve Snapdragon 625 çip seti bulunuyordu. Haliyle piyasaya sürülecek olan yeni M6 modelinden hem işlemci hem de ekran teknolojisi anlamında çok daha yeni ve gelişmiş. Bu da şimdiden otoriterlerin olumsuz eleştirilerine neden oluyor.

YORUM

Yorumlar 0