The Walking Dead Bir Süre için Bedava Oldu

The Walking Dead Bir Süre için Bedava Oldu

Telltale Games’in sunduğu The Walking Dead, 2012 yılında en iyi oyun ödülünü kazanmıştı ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Artık bedava...

The Walking Dead oyunu, kısa bir süre için geçerli olmak üzere ücretsiz oldu. Acele edin!
The Walking Dead serisinin birinci sezonunu konu edinen The Walking Dead oyunu, gerçekleştirilen yeni bir kampanya ile tamamiyle ücretsiz oldu. Telltale Games’in sunduğu oyun 2012 yılında en iyi oyun ödülünü kazanmıştı ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Oyun normalde Steam üzerinde 25 Dolar’a satılıyor bu da Türk Lirası ile hesaplandığında oyuncuların cebini yakıyor. Ancak oyunu satın almak isteyip alamayanlar için Humble Bundle eşliğinde hatrı sayılır bir kampanya yapıldı. Humble Bundle platformundan oyun tamamen ücretsiz olarak alınabilmekte.

Yukarıdaki bağlantı sizi doğrudan satın alma alanına yönlendirecek. Siteye kayıt olup giriş bilgileriniz ile girin ve oyunu ücretsiz olarak edinin. Çok kısa biri süre için geçerli olduğundan dolayı acele etmenizde yarar var.

Oyunu aldıktan sonra Humble Bundle sayfasında size bir kod verilecek ve o kodu Steam’e ekleyip oyunu etkinleştireceksiniz. Etkinleştirdikten sonra da oyun Steam kütüphanenize eklenecek. Ancak kütüphaneye ekledikten sonra oyunun kalıcı olarak ücretsiz olup olmadığına ilişkin şu an için bir bilgi yok.

YORUM

Yorumlar 0