Samsung Galaxy Tab A 2017 Bu Özelliklerle Gelecek

Samsung Galaxy Tab A 2017 Bu Özelliklerle Gelecek

Samsung, tablet bilgisayar dünyasına yeni bir ürün daha sunuyor. İşte yeni Samsung Galaxy Tab A 2017'nin öne çıkan tüm detayları...

Tablet alanı artık eskisi kadar hareketli bir alan değil ve pek çok marka da yeni tablet üretip sunarken çekimser davranmaya başladı. Ancak Samsung, tablet alanında da oldukça seri bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu kez de Samsung Galaxy Tab A 2017 özellikleri teknoloji şirketi tarafından duyuruldu.

Ürün 1280x800p çözünürlüğünde 8 inç büyüklüğünde ekrana sahip. Ürünün işlemci modelinin ne olduğu henüz açıklanmadı. Ancak 1.4 Ghz hızına sahip olduğu ve 4 çekirdekli olduğu ifade edildi. 16 GB dahili depolama alanına sahip ve harici hafıza kartı için gerekli destek bulunuyor. Ancak kaç GB’a kadar hafıza kartı desteği verildiği ifade edilmemiş. Ürün hem arka hem de ön kameraya sahip. Arka kamerası 8 MP çözünürlüğünde ve ön kamerası da 5 MP çözünürlüğe sahip.

364 Gram ağırlığı bulunan tablet, Android Nougat işletim sistemi ile piyasaya sürülecek. Genelde tabletler yazılım sürümü olarak biraz daha geriden gelirler ancak Samsung Galaxy Tab A 2017’de böyle bir sorun yok. Zamanla Android Oreo güncellemesini de alacaktır.

YORUM

Yorumlar 0