Mass Effect Andromeda Büyük Bir İndirime Girdi

Mass Effect Andromeda Büyük Bir İndirime Girdi

Mass Effect Andromeda oyunu hatrı sayılır bir indirim aldı. Elinizi çabuk tutarsanız bu yeni indirimden yararlanabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylar…

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Mass Effect Andromeda, oyun dünyasının merakla beklenen video oyunlarından biriydi. Ancak piyasaya sürüldükten sonra oyuncuları biraz hayal kırıklığına uğratmıştı. Çünkü oyunun özellikle ara sahnelerindeki ve hikayesindeki teknik problemler çok göze batıyordu.

Bu durum oyuncuları bir hayli rahatsız etmişti. Oyun her ne kadar daha sonrasında önemli güncelleştirmeler alsada eski ilgiyi göremiyor.

Bunun nedeni biraz da oyunun pahalı olmasından kaynaklanıyor. Ancak şimdi gerçekleştirilen çok önemli bir indirim sayesinde oyunu ucuza satın alabilirsiniz.

Sudan ucuz!

Şu an Mass Effect Andromeda oyununu 20 doların altında bir fiyatla satın alabilirsiniz. Grafiksel olarak çok gerçekçi olan ve teknolojinin tüm nimetlerinin kullanıldığı bu AAA sınıfı oyun bir süreliğine oldukça ucuz.

Bunun sebepleri olarak oyunun yeterli ilgiyi görememesi ve yakın bir tarihte yeni bir oyunun daha piyasaya sürülecek olması gösteriliyor.

Her ne kadar bazı pürüzlerin olduğu bir yapım olsada eğer güçlü grafiklere sahip fantastik oyunlardan hoşlanıyorsanız muhakkak satın alıp oynamanızı tavsiye ederiz.

Haberin devamında oyuna dair yayınlanan ilgi çekici bir videoyu görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

YORUM

Yorumlar 0