Apple AirPower 2018’de Satışa Sunulacak

Apple AirPower 2018’de Satışa Sunulacak

Sessiz sedasız görücüye çıkan Apple AirPower için satışa sunulacağı tarih yeterince açık değil. Beklentiler ise 2018 başında geleceği yönünde...

Apple’ın iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple TV 4K, Apple Watch 3 ve elbette muhteşem iPhone X’i lanse ettiği 12 Eylül tarihli etkinliğin sessiz sedasız görücüye çıkan yeni ürünlerinden biri de kablosuz şarj sistemi Apple AirPower olmuştu. Hakkında çok fazla bilginin aktarılmadığı aygıtın çıkış tarihi de verilmedi.

Beklentiler, 2017 için Apple AirPower’ın satışa sunulmasının neredeyse imkansız olduğu yönünde. 2018 ilk ayları ise olası çıkış tarihi olacak gibi görünüyor. Apple, kablosuz şarj alanındaki özelliklerini, söz konusu aygıtıyla direkt sunmama strateji izlemişe benziyor. Diğer yandan beklentiler boşa çıkabilir ve AirPower ansızın satışa da sunulabilir. Ancak bunun gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğu kaydediliyor.

Apple AirPower, son dönem Apple cihazlarının birçoğuyla birlikte çalışabiliyor; iPhone X, iPhone 8, 8 Plus, Apple Watch modelleri, kablosuz Apple AirPod bunlar arasında.

iphone-x-turkiye-fiyati

Önümüzdeki süreçte adını sıklıkla duyacağımız kablosuz şarj istasyonu hakkındaki deneyimlerimizi de piyasaya çıkmasının ardından gerçekleştireceğimiz Apple AirPower inceleme makalesiyle paylaşıyor olacağız.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Takipte kalınız…

YORUM

Yorumlar 0