iPhone 8 Bugün Tanıtılıyor! İşte Beklenen Özellikleri… [Güncellendi]

iPhone 8 Bugün Tanıtılıyor! İşte Beklenen Özellikleri… [Güncellendi]

iPhone 8 için büyük gün geldi çattı! Apple'ın yeni iPhone modelleri tanıtılacak. Peki hangi özellikleri öne çıkacak, fiyat beklentileri ne şekilde?

Merakla beklenen Apple iPhone 8 için büyük gün geldi çattı. 12 Eylül’de yani bugün gerçekleştirilecek lansmanla akıllı telefon, resmiyet kazanacak. Peki beklenen özellikleri neler? İşte sizin için hazırladığımız neredeyse kesinleşmiş iPhone 8 özellikleri…

Kaç model tanıtılacak?

Üç iPhone birden geliyor. Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X adıyla üç model birden duyuracak. Peki iPhone 8’in özellikleri neler? iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak? İşte iPhone 8’in tanıtılacağı tarih ve cihazda yer alması muhtemel özellikler…

Herkes iPhone 8 ve 8 Plus’ı bekliyordu ama X sürpriz oldu. Apple, iPhone serisini bundan 10 yıl önce tanıtmıştı ve bu yıldönümü şerefine özel bir versiyon sunacak. iPhone X oldukça çarpıcı bir model olacak.

Hangi özellikleri öne çıkacak?

Yeni tasarım.

Yüz tarama özellikli ön kamera ile daha güvenli.

Modeller, çerçevesiz ekranla gelecek.

Fiziksel home tuşu artık yok, ekranın üzerinden tüm işlemler gerçekleştirilecek. Parmak izi okuyucusu da ya ekranın yanında ya da arkada olacak.

Yeni renk! Kahverengi.

iPhone 8 OLED ekran özelliği ile kullanıcılarına çok daha iyi bir görüntü deneyimi vaat edecek.

iOS 11 işletim sistemi önyüklü olacak.

Depolama seçenekleri ne olacak?

Kötü haber; 32 GB’a da veda edeceğiz. iPhone’lar 64 GB’dan başlayacak ve 256, 512 GB şeklinde devam edilecek. Dolayısıyla 32 ve 128 GB seçenekleri de artık sunulmayacak. Elbette fiyatlar da artacak.

Apple CEO’su Tim Cook…

iPhone 8 fiyatları dudak uçuklatacak!

Beklenti açılış fiyatının (64 GB), 5 bin TL’den başlayacağı, 512 GB seçeneğinde ise 7 bin TL’ye ulaşacağı yönünde.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Daha fazla iPhone 8 haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0