YouTube Alt Üst!

YouTube Alt Üst!

Ünlü şarkıcı Taylow Swift’in Reputation albümünden çıkan yeni şarkısı Look What You Made Me Do, izlenme rekoru kırdı. İşte detaylar…

Aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni olan şarkıcı Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde duyurduğu albümü Reputation’dan çıkan ilk klibi YouTube ‘da yayınladı ve video izleme platfromunda rekorları alt üst etti.

Haberin devamında izleyebileceğiniz Look What You Made Me Do şarkısı, ilk gününde 31 milyonluk izlenme sayısına ulaştı. Bu YouTube’da bir gün içerisinde daha önce görülmemiş bir izlenme sayısı. Daha önceki rekorun sahibi Adele’in Hello adlı şarkısına aitti.

Twitter başta olmak üzere sosyal medya hesaplarını adeta sıfırlayan, birçok paylaşımını silen Swift, ardından küçük ipuçları paylaşmaya başladı. Geçtiğimiz hafta duyurulan albümün ardından çıkış parçası MTV Müzik Ödülleri’nde ilk kez yayınlandı. Swift, YouTube’da izlenmeye açılan şarkısının ardından albüm çıkış tarihini de açıkladı. 10 Kasım 2017 tarihi, Look What You Made Me Do şarkısını da içerisinde barındıran Reputation albümünün çıkış tarihi durumunda.

YORUM

Yorumlar 0