Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı Çok Beğeniliyor

Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı Çok Beğeniliyor

Assassin’s Creed Origins ile ilgili yayınlanan yeni oyun tanıtım videosu epey beğeniliyor. İşte fragman ve diğer detaylar...

Assassin’s Creed Origins oyunu isminden de anlaşılabileceği üzere serinin köklerine iniyor. Assassin’s Creed yapımının köklerini yani suikastçi kardeşliğinin nasıl kurulduğunu anlatacak olan oyun, videolara bakılırsa oldukça iddialı geliyor.

Yayınlanan video her ne kadar oynanış görüntüleri içersede aslında sinematik bir tanıtım videosu yani biraz makyajlanmış grafikler olduğunun altını çizelim. Videoda oyunun Antik Mısır zamanında geçeceği açıkça görülürken, kahramanımız videonun ortalarına doğru devreye giriyor. Suikast gerçekleştirmek için orada olan kahramanımız, birden fazla düşmanın arasına dalıyor. Videonun sonunda yılanı suikastçimizin kartalının kapması da son derece ilginç ve güzel bir ayrıntı olmuş.

Assassin’s Creed Origins serisindeki en büyük farklılık karakterimizin ok kullanması. Diğer Assassin’s Creed oyunlarında bir iki oyun hariç hiç ok kullanmamıştık. Assassin’s Creed Origins oyununda ise ok son derece önemli olacak gibi gözüküyor.

Oyun, 27 Ekim 2017 tarihinde PC ve konsol platformları için yayınlanacak.

Assassin’s Creed Origins oyunu 27 Ekim 2017`de raflarda olacak. Yapım hem PC hem oyun konsolları için çıkacak. Oyun ile ilgili yayınlanan yeni fragman videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0