Teknolojik Okula Dönüş Alışverişleri [Apple Odaklı]

Teknolojik Okula Dönüş Alışverişleri [Apple Odaklı]

Okulların açılmasına kısa bir süre kala, Apple odaklı bir alışveriş rehberi hazırladık. Her bütçeye uygun bu alternatiflere göz atmadan alışveriş yapmayın.

ipad-pro-10-teknolojituruiPad Pro – 10.5 inç

10.5 inç ekranlı iPad Pro, geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Kendi sınıfının (en üst segment)en iyi tableti olduğunu belirtelim. Dokunmatik ekran kalemiyle ister not alın, ister çizim yapın. Video izleyin, oyun oynayın… Yüksek performans ve uzun pil ömrüyle de sizi üst seviyede mobil tutmayı biliyor. Giriş seviyesi için 2.999 TL fiyat etiketine sahip.

macbook-air-kilif

MacBook Air için Incase 13 inç Sert Kapaklı Kılıf

MacBook Air kullanıcısı öğrenciler için tavsiye edeceğimiz bir ürün. Mac’in özellikle yanlarında yaşayabileceği deformasyonu engellediği gibi şık bir görünüm sağlıyor. Apple Store’da 189 TL.

IK Multimedia iRig Pads MIDI Groove Controller

Eğlence dolu bir tavsiye; müzik yapmak isteyenler için ekonomik ve oldukça basit bir aygıt. DJ’liğe giriş, okulla birlikte iyi gider… Apple Store’da 499 TL.

Rain Design mStand 360

MacBook, Air veya Pro; hepsiyle uyumlu bir stant. Dönebilme fonksiyonu var, yazarken konfor sağlıyor ve fiyatı da hiç fena değil. Okul alışverişleri için iyi bir seçim. Fiyatı 269 TL.

Apple AirPort Express

Kompakt bir tasarımı olan AirPort Express, eşzamanlı çift bant 802.11n Wi-Fi desteğine sahip. Kablosuz ağınızı iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’nizi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamanıza imkan tanıyor. Yalnızca konuklar için ağ oluşturarak daha güvenli bir ağ kullanımı sağlıyor. Ayrıca evdeki her odadan yazdırma yapabiliyorsunuz.

449 TL

wacomWacom Intuos Art Pen ve Touch Tablet – Küçük Boy

Intuos Art Kalem, Touch Tablet ve Mac’inizle sanatsal becerilerinizden en iyi şekilde yararlanırsınız. Dijital bir tuvalde basınca duyarlı bir kalemle çizim yapın, resim çizin ve düzenleme yapın. Boya, pasteller, mürekkep, kara kalem ve daha fazlasıyla doğal bir çizgi ile oluşturun. Harika!

MacBook Air – 13 inç

MacBook Air, hem ekonomik, hem de ergonomik. Apple’ın en uygun fiyatlı Mac modeli hala çok iyi. İki farklı konfigürasyonla sunuluyor; yakından bakalım…

  • 8 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemci
  • 9 GHz’e kadar Turbo Boost
  • 8 GB 1600 MHz LPDDR3 bellek
  • 128 GB SSD depolama
  • Intel HD Graphics 6000

4.5999 TL

  • 8 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemci
  • 9 GHz’e kadar Turbo Boost
  • 8 GB 1600 MHz LPDDR3 bellek
  • 256 GB SSD depolama
  • Intel HD Graphics 6000

5.599 TL

YORUM

Yorumlar 0