Galaxy Note 8 Tasarımı Sınıfı Geçti

Galaxy Note 8 Tasarımı Sınıfı Geçti

Galaxy Note 8'in dikkat çeken cihazın tasarımı hakkında takipçilerimize ne düşündüklerini sorduk. Düzenlediğimiz Twitter anketinde ilginç bir sonuç çıktı...

Samsung Galaxy Note 8, Ağustos ayının sonuna doğru gerçekleştirilen lansmanla görücüye çıktı. Ön siparişleri alınmaya başlanan üst segment akıllı telefonun satışlarına Eylül ayının ortalarında başlanacağı açıklandı. Donanımsal özellikleri, çift arka kamera ve büyük ekranıyla dikkat çeken cihazın tasarımı hakkında ne düşündüklerini ise takipçilerimize sorduk. Düzenlediğimiz Twitter anketinde aşağıdaki sonuç elde edildi.

Samsung Galaxy Note 8, ankete katılan takipçilerimizin yüzde 45’i tarafından ‘iyi görünüyor’ şeklinde karşılandı. Tasarımı beğenenler çoğunlukla olmakla birlikte oranın yüzde 50 seviyesine dahi ulaşamaması akıllarda soru işareti yarattı.

Katılımcıların yüzde 27’si ise ‘kötü ve kullanışsız görünüyor’ seçeneğini işaretlediler. Yani 3’te 1 gibi bir oranda Note 8 beğenilmedi. Bir fikrim yok veya kararsızım diyenlerin oranı da bir hayli yüksekti, yüzde 28 gibi bir oran söz konusu oldu.

Samsung Galaxy Note 8 inceleme makalesi çok yakında TeknolojiTuru.com‘da olacak. Anketlerle ve okurlarımızın yorumlarıyla ilgili içerikler paylaşmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Bizi Twitter’da hala takip etmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0