Age of Empires 4 Sürpriz Bir Tanıtım İle Açığa Çıktı!

Age of Empires 4 Sürpriz Bir Tanıtım İle Açığa Çıktı!

Age of Empires 4 oyunu, Microsoft tarafından yapılan sürpriz bir duyuru ile açığa çıkmış oldu. İşte oyuna ilişkin ilk detaylar...

Age of Empires serisi PC oyuncuları için kuşkusuz en önemli yapımlardan biridir. Özellikle Age of Empires 2 ile beraber inanılmaz bir ivme kazanan seri, son olarak Age of Empires 3 ile gelmiş ancak daha sonra ortadan kaybolmuştu. İşte Microsoft, şu günlerde oyun severlere güzel bir sürpriz yaparak uzun zamandır beklenen Age of Empires 4’ü duyurdu.

Yeni Age of Empires oyunu duyuruldu duyurulmasına da şu an için elimizde çok fazla bir bilgi yok. Microsoft, yapmış olduğu duyuruda yalnızca Age of Empires 4 isimli yeni bir oyun çıkaracağını açıkladı, konsept görsellerle oluşturulmuş bir video yayınladı ve oyun ile ilgili pek fazla sır vermedi. Dolayısıyla oyunun hangi zamanda geçeceği bile bilinmiyor.

Öte yandan oyunun yapımcısı değişmiş durumda. Önceden oyunun yapımı ile Sega ilgileniyordu. Ancak Age of Empires 4 oyunu ile ilgilenen firmanın ismi Relic

Hatırlarsanız Microsoft daha önce Ensemble Studios firmasını dağıtmış, böylelikle yeni bir Age of Empires oyununun çıkacağına dair umutlar tükenmişti. Ancak bu sürpriz duyuru ile beraber oyun dünyasının yüreğine su serpilmiş olundu.

Oyun ile ilgili yayınlanan resmi videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz:

YORUM

Yorumlar 0