Mount Blade 2 ile İlgili Yeni Gelişmeler Var

Mount Blade 2 ile İlgili Yeni Gelişmeler Var

Mount Blade 2 Bannerlord oyunu ile ilgili önemli bir gelişme var. Oyuncuların beklediği resmi açıklama yapıldı. İşte detaylar...

Hem ülkemizde hem de dünyada sevilen bir seri olan Mount Blade, bildiğiniz gibi bizler için özel bir anlam ifade ediyor çünkü Mount Blade ekibini üreten TaleWords firması Türk bir firma. İşte bu yüzden oyun sektöründe başarılı olmasını umduğumuz TaleWords, şu sıralar oyun tutkunlarını biraz kızdırdı. Yeni oyununun çıkış tarihi ile ilgili en ufak bir bilgi sunmayan TaleWords, bir süre de oyunun yapım süreci ile ilgili açıklama da yapmayınca tepki çekmişti.

Çıkış tarihi belirsiz

Şirket sözcüsü tarafından bizzat yapılan açıklamaya göre TaleWords, çıkış tarihi yayınlamak istemiyor ve bu yüzden de oyunun ne zaman çıkacağı belirsizliğini koruyor. Neden oyunun ne zaman çıkacağını açıklamadıklarına dair sorular sorulduğunda ise şirket çalışanlarının üzerinde baskı yaratmak istemediklerini ifade ediyorlar. Çünkü belli bir tarih belirlediklerinde oyunu o tarihe yetiştirebilmek için kendilerini zorladıklarını, bu durumun da oyunun kalitesine olumsuz yönde etki yaptığını ifade ediyorlar.

Yani sonuç olarak Mount Blade 2 Bannerlord oyunu ile ilgili bir çıkış tarihi açıklanmayacak. Sadece oyun piyasaya sürülmeye hazır hale geldiğinde yani son rütuşları yapılırken bir çıkış tarihi açıklanacak.

YORUM

Yorumlar 0