Instagram’a Alt Yorumlar Dahil Oluyor

Instagram’a Alt Yorumlar Dahil Oluyor

Ünlü sosyal medya uygulaması Instagram`a alt yorumlar da dahil oluyor. Peki nedir bu yeni kullanım şekli? İşte detaylar...

Şu an dünya üzerindeki en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, özellikle akıllı telefonlarda çok yoğun bir biçimde kullanılıyor. Instagram`da bildiğiniz üzere paylaşılan fotoğrafların altına yorum yazılabiliyor. Ancak yapılan yorumlara karşılık bir yorum yazmaya çalıştığınızda yorum alanında bir düzensizlik meydana geliyor. İşte Instagram ekibi bu sorunu düzeltebilmek için yeni bir güncelleme sundu.

Söz konusu güncelleme ile birlikte artık Instagram`da yazılan yorumların altına ilgili yorum yazabileceksiniz yani alt yorum ekleyebileceksiniz. Bu sayede görüntü kirliliğinin önüne geçilecek. Instagram`da bu özellik yeni bir güncelleme ile sunulmaya başlandı. Güncelleme şu an IOS ve Android işletim sistemlerine sunulmuş durumda. Eğer cihazınıza ulaşmadıysa kısa bir zamanda ulaşacaktır.

Aynısı Facebook’ta da var

Söz konusu özelliğin aynısı bildiğiniz gibi Facebook gibi uygulamalarda bulunuyor ve oldukça da seviliyor. Özellikle tartışmak amacıyla yorumların altına pek çok alt yorum eklendiğini görüyoruz. Instagram da her ne kadar fotoğraf üzerine kurulu bir uygulama olsada epey yorum atılıyor. Bu yüzden eklenen yeni özellik oldukça faydalı olacaktır.

YORUM

Yorumlar 0