Valve Yeni Bir Oyun Duyurusu Gerçekleştirdi

Valve Yeni Bir Oyun Duyurusu Gerçekleştirdi

Oyun dünyasının en önemli şirketlerinden biri olan Valve, yeni bir oyunun duyurusunu gerçekleştirdi. İşte yapıma dair detaylar...

Valve bildiğiniz gibi oyun alanında çok önemli bir yere sahip. Geçmişten günümüze Halif Life, Dota, Portal ve benzeri mükemmel projeler ile karşımıza çıkan ve oyunları epey sevilen Valve, uzun bir zamandır yeni bir oyun duyurusu yapmıyordu ve bu hayranlarını epey kızdırmıştı.

İşte Valve, sonunda resmen bir oyunun tanıtımı gerçekleştirdi. Tanıtımı yapılan oyunun ismi Artifact… Artifact oyunu ile ilgili çok bir bilgi bulunmasada oyunun kart oyunu olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Tabii şunu da söylemekte yarar var Valve tarafından beklenen oyun Artifact olmadığı için şu an da pek çok oyuncu bu haber dolayısıyla hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Neden ünlü oyunların devamı gelmiyor?

Valve`ın güçlü eski serilerini çok para kazanmasına rağmen devam ettirmemesi, daha doğrusu devam ettiriyorsa da bununla ilgili en ufak bir açıklama yapmaması oyuncuları üzüyor. Valve`ın devam oyunlarını piyasaya sürmemesinin sebebi ise büyük oranda doygunluk diyebiliriz.

Kuşkusuz Valve şu an da tabiri caizse tok satıcı konumunda. Çünkü şirket çıkardığı tüm oyunlardan çok iyi gelirler elde etti ve kasasını iyice doldurdu. Bu yüzden de acele etmesine gerek yok.

YORUM

Yorumlar 0