iPhone 8 Üç Farklı Modelde Satışa Sunulacak!

iPhone 8 Üç Farklı Modelde Satışa Sunulacak!

iPhone 8 akıllı telefonu ile ilgili öğrenilen bilgiye göre üç farklı model bizleri bekliyor. Peki modellerin özellikleri ne olacak?

iPhone 8 cihazı ile ilgili ortaya çıkan sürpriz sızıntılar neticesinde cihazın kendi içerisinde modellere ayrıldığı ortaya çıktı. Üç farklı renk seçeneği, OLED-LCD gibi ekran farklılıkları bizleri bekliyor.

iPhone 8`in Eylül ayından önce tanıtılması beklenmiyordu ve haliyle cihaz ile ilgili pek bir bilgiye ulaşılması söz konusu değildi ancak KGI bir sürprize imza atıp cihaz ile ilgili sızıntıları yayınladı.

Öğrenilene göre telefon siyah, gümüş ve altın olmak üzere toplam üç farklı renk seçeneği sunacak. Renk seçimleri konusunda klasik bir tutum sergileyen Apple, iPhone 8 modelini sadece renklerine değil aynı zamanda boyutlarına ve ekran türlerine göre de ayırmış.


4.7 inç boyutunda LCD ekrana sahip iPhone 8 ve 5.5 inç boyutuna sahip LCD ekranlı iPhone 8 sunulacak. Tabii LCD`lerin dışında OLED ekrana sahip olan bir model de olacak ve bu OLED ekrana sahip olan model aralarındaki en pahalı telefon olacak.

NOT: Görseller temsili.

YORUM

Yorumlar 0