For Honor Çok Yakında Ücretsiz!

For Honor Çok Yakında Ücretsiz!

Yeni çıkan kaliteli oyunlardan biri olan ve tüm dünyada yoğun ilgi gören For Honor, bu hafta sonu kısa süreliğine de olsa ücretsiz. İşte detaylar...

Ubisoft bildiğiniz gibi dünyanın en kaliteli oyun üreticilerinden birisi ve sürekli kaliteli yeni oyunlar piyasaya sürerek ününü daha da arttırıyor. Ubisoft son olarak karşımıza AAA klasında kaliteli bir oyun olan For Honor ile çıkmıştı.

For Honor oyunu ilk etapta oyuncular tarafından hem farklı, hem de güçlü bir oyun olarak görülüp büyük ilgi görsede yaşanan kopma problemleri, online modunun biraz sıkıcı olması ve mikro satın alma gibi nedenlerden popülerliğini biraz kaybetse de hala yoğun ilgi görüyor.

İşte Ubisoft, bu hafta sonuna özel olarak gerçekleştirdiği yeni kampanya ile oyuna popülerliğini geri kazandırmak istiyor…

Kısa süreliğine ücretsiz olacak

For Honor oyununu ücretsiz olarak oynamak isteyen oyuncular oyuna 2-5 gün boyunca sahip olabilecekler. Bu hafta sonu ücretsiz olarak sunulacak olan oyun PC sahipleri için iki günlüğüne yani hafta sonu geçerli olmak üzere, konsol sahiplerine ise 15 Ağustos`a kadar yani daha uzun bir süre ücretsiz olarak sunulacak.

Harika haber!

YORUM

Yorumlar 0