Akıllı TelefonEn Çok OkunanlarHaber

Ve BİM Bir Kez Daha Apple Ürünleri Satıyor!

BİM, şu an da Türkiye`de fiyat olarak en uygun market zincirlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle maddi durumu çok iyi olmayan vatandaşların imdadına yetişen BİM, pek çok ürünün nispeten uygun fiyatlara satın alınmasını sağlıyor.

Hatta BİM, bir gıda şirketi olmasına rağmen bazen teknolojik ürünleri de stoklarla sınırlı olmak kaydıyla satışa çıkarıyor. Daha önce Star Wars ve Sony’nin PS4 modeli başta olmak üzere çok sayıda farklı ürünle tüketicilerin karşsına çıkılmıştı. İşte yeni bir kampanya daha bu noktada örnek teşkil ediyor…

Apple şarj kablosu ve Apple kulaklığı BİM’de!

Öğrenilen bilgiye göre 11 Ağustos 2017 tarihinden itibaren vatandaşlar BİM satış noktalarından orijinal Apple şarj kablosu ve orjinal Apple kulaklığı satın alabilecekler.

Üstelik BİM yine bu ürünleri de çok uygun fiyata satışa sunacak.

1 metre Apple şarj kablosu 40 TL`den, 2 metre ise 50 TL`den satılacak. Bu sayede neredeyse 3. parti üreticilerle yarışır fiyatlar gündeme gelmiş oluyor.

Öte yandan orijinal Apple Earpods kulaklığının fiyatı ise 55 TL olacak. Söz konusu ürünün Apple Store fiyatı bunun neredeyse 2 misli. Bu ürünler büyük bir ihtimalle satışa sunulduğu gün pek çok şubede tükenecek. Kuyruklar oluşabileceği de belirtiliyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu