ASUS ZenFone 4’ün Teknik Özellikleri Açığa Çıktı

ASUS ZenFone 4’ün Teknik Özellikleri Açığa Çıktı

ASUS Zenfone 4 akıllı telefonunun ne gibi özelliklere sahip olduğu öğrenildi. Cihazın teknik özellikleri ile ilgili önemli sızıntılara ulaşıldı.

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından ASUS, bildiğiniz gibi akıllı telefon alanına daha sonradan katılmış, bu yöndeki ilk startı da Zenfone serisi ile yapmıştı. Yine Zenfone serisi üzerinde yoğunlaşan şirket, şimdi de ASUS ZenFone 4 akıllı telefonu ile seriyi devam ettirecek…

Elimize ulaşan bilgiler

Cihaz hakkında henüz resmi bir özellik duyurusu olmasada sızıntılar sayesinde pek çok bilgiye ulaştık. İşte cihazın teknik özellikleri şu şekilde; 5.7 inç QuadHD ekran, Snapdragon 835 işlemci birimi, 6 GB RAM donanımı, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi… Açıkçası bu donanım özellikleri ile kendi segmentinin en iyileri arasında yer almaya aday görünüyor… Peki kamera tarafında neler söz konusu?

Ürün hakkında elimize ulaşan bu detaylar haricinde kamera ile ilgili de ufak bir bilgiye ulaşıldı; Ürün arka tarafta çift sensörlü 2x zoom özelliği bulunan bir kamera ile gelebilir. Bunun dışında ön kamera ile ilgili şu an için bir bilgi yok.

Asus ZenFone 4 fiyatı konusunda henüz net bilgiler olmamakla birlikte, 3000 TL bandının üzerinde bir fiyat etiketi söz konusu olacak gibi görünüyor. Elbette şimdilik bu konu tam anlamıyla bir spekülasyon.

Gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz…

NOT: Görseller temsilidir.

YORUM

Yorumlar 0