Porsche Yazısı Eklenen Akıllı Saat Artık %255 Daha Pahalı!

Porsche Yazısı Eklenen Akıllı Saat Artık %255 Daha Pahalı!

Huawei Watch 2 Porsche Design adıyla sunulan akıllı saat, tahmin edildiği gibi ünlü Alman otomobil üreticisi Porsche'nin tasarım stüdyosunun elinden çıktı.

Huawei’nin nispeten yeni akıllı saat modellerinden biri de Watch 2. Hemen her yıl an az bir adet model sunan Çin merkezli teknoloji markasının şubat ayında duyurduğu akıllı saati yeni bir versiyonla geldi: Porsche Design.

Huawei Watch 2 Porsche Design adıyla sunulan akıllı saat, tahmin edildiği gibi ünlü Alman otomobil üreticisi Porsche’nin tasarım stüdyosunun elinden çıkmış bir dizi saat kadranı ve kayışla birlikte geliyor. Teknik özellikleri ise Huawei Watch 2 ile birebir aynı. Peki fiyatı?

İnanması güç ama aynı teknik özellikler ve yaklaşık olarak aynı tasarımla sunulan, üzerinde sadece Porsche Design logosu bulunan akıllı saat, standart modelden yüzde 255 daha yüksek bir fiyatla satışa çıktı.

Bu inanması güç detay, teknoloji kamuoyunun ilgi çekici gündem maddelerinden biri haline şimdiden gelmiş durumda. Uzun süre konuşulmaya devam etmesi de muhtemel. Merak edenler için Android Wear işletim sistemli akıllı saatin Avrupa satış fiyatı 800 dolara yakın.

Şaşırtıcı…

Apple Watch alternatifi akıllı saat modelleri, detaylar için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Akıllı saat alırken bunlara dikkat!

YORUM

Yorumlar 0