Yeni iPhone SE Olasılığı Var mı?

Yeni iPhone SE Olasılığı Var mı?

Analistler yeni iPhone SE olasılığı hakkında olumlu görüşler bildiriyorlar. iOS 11 ile birlikte gelecek, modern donanımlı bir akıllı telefon söz konusu...

iPhone 5s, tüm zamanların en popüler akıllı telefonlarından biriydi. Yıllarca sorunsuz şekilde kullanılan cihazın ilginç bir şekilde içini değiştirip dışının aynen korunduğu hali, 21 Mart 2016’da iPhone SE adıyla tanıtılmıştı.

4 inç ekran boyutunda modern iPhone özelliklerinin sunulması şeklinde tanımlanabilen bu adım, ülkemizde yoğun talep gördü. Hatrı sayılır bir iPhone SE satışı gerçekleşti. Peki yeni bir iPhone SE olasılığı var mı?

Sonuçta 1 yıldan daha uzun bir süre geride kaldı, en azından iPhone 6 özelliklerine sahip bir model fena olmazdı değil mi?

iPhone SE için beklenti iPhone 6s donanımına sahip bir cihaz şeklinde. Analistler ise Apple’ın yeni bir model hazırlığında olduğu görüşünü paylaşıyorlar.

iOS 11 hala önceki nesil iPhone’ların 4 inçlik diyagonal ekranlarıyla uyumluluk gösteriyor. Dolayısıyla Apple’ın SE serisini unuttuğunu düşünmeyi gerektirecek herhangi bir işaret bulunmuyor.

Önümüzdeki aylarda 2017 iPhone SE ile karşılaşmak olası. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

YORUM

Yorumlar 0