Galaxy Note 8, LG V30, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Tanıtım Tarihleri

Galaxy Note 8, LG V30, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Tanıtım Tarihleri

Galaxy Note 8, LG V30 ve elbette tüm yılın en çok beklenen telefonu iPhone 8. Bu üç akıllı telefondan ikisi için lansman tarihleri açıklandı. İşte detaylar.

Yılın kalan döneminde tanıtımı gerçekleştirilecek en önemli akıllı telefonlardan üçü, kesinlikle Samsung’un geçtiğimiz yıl yaşadığı kazanın ardından bu sene büyük umutlar beslediği Galaxy Note 8, LG’nin G6’sını destekleyecek bir diğer üst seviye modeli V30 ve elbette tüm yılın en çok beklenen telefonu iPhone 8 ve iPhone 8 Plus. Bu üç akıllı telefondan ikisi için lansman tarihleri açıklandı. Buna göre;

LG V30, 31 Ağustos 2017

Galaxy Note 8, 23 Ağustos 2017 tarihlerinde tanıtılacak.

Muhtemelen eylül ayının başından itibaren Samsung’un akıllı telefonunu tüketici elektroniği ve mobil operatör mağazalarında, telefon satış noktalarında görmeye başlayacağız. LG V30 ise eylül ayının belki ikinci haftasında ülkemizde sunulacak.

iPhone 8 ne zaman tanıtılacak, ülkemize ne zaman gelecek?

Apple iPhone 8 tanıtım tarihi ise büyük bir sürpriz olmadığı taktirde eylül ayının ikinci haftasında gerçekleştirilecek. Cihazın eylül ayı bitmeden Türkiye’de satışa sunulması kuvvetle muhtemel. Bu nedenle şu sıralar iPhone 7 satın almayı düşünüyorsanız birkaç ay daha beklemenizi tavsiye edelim. Çünkü iPhone 8 büyük fark yaratacak.

Galaxy Note 8 nasıl olacak, hangi özellikler bekleniyor? Bu soruların yanıtı için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone 8 nasıl olacak sorusu için de yanıtlarımız var, merakla beklenen 6 inçten büyük ekrana sahip olacak dev akıllı telefon hakkında şimdiye kadar bilinen her şey için de buraya tıklayarak hazırladığımız detaylı makaleyi inceleyebilirsiniz. İyi okumalar dileriz…

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0