SEGA Virtua Tennis Challenge Mobile Geldi! İndir!

SEGA Virtua Tennis Challenge Mobile Geldi! İndir!

Virtua Tennis Challenge artık mobil platformlarda (iOS/Android) ücretsiz olarak oynanabilir durumda. İşte detaylar ve indirme linkleri...

Tanınmış oyun şirketi SEGA, mobil oyunlarının sayısını artırmaya devam ediyor. Popüler konsol oyunları arasındaki Virtua Tennis Challenge da artık mobil platformlarda (iOS-Android) ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Tenis oyunu, reklam destekli şekilde geldi. Ancak istenirse oyun içi satın alımla yani belirli bir ücret karşılığında reklamsız oynama deneyimi de sunuluyor. SEGA, oyun meraklılarına bir servet harcamadan devamlı olarak ellerinin altında bulunabilecek yapımlarını sunmaya devam ediyor. Bu noktada şirketin oyun meraklılarının övgülerine mazhar olduğunu belirtmemiz gerekli.

virtua-tennis challenge-ios-teknolojiturucom

Virtua Tennis Challenge iOS ve Android için indirilmeye hazır. 6.99 TL karşılığında da reklamsız oynamak mümkün. Dosya boyutları ise bir hayli büyük, oyun yaklaşık 500 MB depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Ayrıca hücresel üzerinden değil de WiFi ile indirmeniz daha ekonomik bir çözüm olabilir.

Virtua Tennis Challenge Android indir

Virtua Tennis Challenge iOS indir

virtua-tennis challenge-mobil

 

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0