Samsung Galaxy Note 8’in Tanıtım Tarihi Netleşti

Samsung Galaxy Note 8’in Tanıtım Tarihi Netleşti

Yılın merakla beklenen ‘büyük ekranlı’ akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy Note 8 için tanıtım tarihi netleşti. İşte o tarih...

Samsung Galaxy Note 8, yılın kalan dönemi için belki de en çok beklenen ‘büyük ekranlı’ akıllı telefon modellerinden. Geçtiğimiz yıl yaşanan inanması güç Note 7 fiyaskosunun ardından bu sene Samsung’un da büyük bir dikkatle geliştirdiği modelin, oldukça iddialı teknik detaylar sunması da sürpriz olmayacak. Peki Note 8 tanıtım tarihi ne zaman? İşte bu soruya yanıt geldi…

Galaxy Note serisinin sonraki üyesinin 26 Ağustos 2017’de ABD’nin New York şehrinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması neredeyse kesinleşti. Samsung, her ne kadar bu detaylar hakkında herhangi bir açıklama yapmamış olsa da oldukla güvenilir kaynaklardan edinilen bilginin doğruluğu konusunda sapma beklenmiyor.

Ayrıca Note 8, son yıllarda Eylül ayında başlayan IFA fuarlarının öncesinde tanıtılıyor, bu noktada belirtilen tarih de son derece gerçekçi.

Note 8 bu özelliklere sahip olacak! Buraya tıklayınız…

İddialı geliyor!

Beklenen Note 8 özellikleri ise 6.3 inçlik devasa bir 4K ekran, çift arka kamera, Snapdragon 836 işlemcinin de aralarında bulunduğu oldukça güçlü özellikler şeklinde. İkonik modelin tasarım tarafında da önceki nesil Note’lardan farklı olması bekleniyor.

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0