LG X Charge Tanıtımından Önce Ortaya Çıktı

LG X Charge Tanıtımından Önce Ortaya Çıktı

LG X Charge özellikleri ve fiyatı, tanıtımından çok önce ortaya çıktı! İşte günlerce pil dayanıklılığı vaat eden cihazın detayları...

LG X Charge, mütevaz fiyatlı bir Android’li akıllı telefon olarak kısa süre içerisinde satışa sunulacak. Özellikleri ise şimdiden belli oldu.

LG-M327 koduyla Çin’de özellikleri ortaya çıkan akıllı telefonun 5.5 inçlik HD (720 x 1280) çözünürlüklü ekranla geleceğini belirtelim. LG’nin uygun fiyatlı modellerinin konumlandığı ‘X’ serisi modelerden biri olan cihaz, pil dayanıklılığı ile dikkat çekecek.

Charge adından da anlaşılacağı üzere ‘şarj dayanıklılığı’ oldukça iddialı. 4500 mAh pil kapasitesine sahip olacak ve bu sayede 10 günlük konuşma süresi vaat edecek. Bekleme süresi ise tam 18 gün. Bu güçlü özelliği ile özellikle telefonu bir kere şarj edip uzun süre kullanmak isteyenler için ilaç maiyetinde olabilir.

android

Fiyatı ne olacak?

LG X Charge fiyatı ise şimdilik net olmamakla birlikte büyük olasılıkla 1000 TL’nin üzerinde olmayacak. Beklenti 800-900 TL bandında. Diğer yandan cihazın sadece ABD pazarında satışa sunulma gibi bir ihtimalinin de bulunduğu görülüyor. Detaylar önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Okuma Tavsiyesi: LG G6 hakkında her şey, buraya tıklayın.

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0