Life is Strage: Before The Storm’un Çıkış Tarihi Açıklandı!

Life is Strage: Before The Storm’un Çıkış Tarihi Açıklandı!

SQUARE ENIX, milyonlarca kopya satan oyunun yeni serisi LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM’u, çıkış tarihi ile birlikte duyurdu. İşte detaylar...

FINAL FANTASY ve TOMB RAIDER gibi ödüllü ve çok satan oyunların yayıncısı olan SQUARE ENIX, milyonlarca kopya satan oyunun yeni serisi LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM’u duyurdu.

Oyun, Xbox E3 Tanıtımının bir parçası olarak yeni sinematik bir fragmanla açıldı ve üç bölümden birincisi Xbox One, PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC’de 31 Ağustos 2017’de çıkacak.

LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM serinin ilk oyunundaki olaylar gerçekleşmeden üç sene önce Arcadia Körfezi’nde geçiyor. Oyuncular, başarılı olmayı amaçlayan güzel ve popular Rachel Amber ile muhtemel olmayan bir dostluk kuran 16 yaşındaki isyankar Chloe Price rolünü üstlenecek. Rachel’ın dünyası bir aile sırrıyla altüst olduğunda, bu yeni kurulan ittifak kendi şeytanlarını yenmeleri için birbirine güç verecek.

“LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM bu yıl Square Enix için önemli bir oyun ve Arcadia Körfezi’ne geri dönmeyi isteyen hayranlara karşı doğrudan bir yanıt olarak yaratılıyor. Böylece sevdikleri karakterleri ile tekrar buluşabilecekler” diyor Square Enix Londra Stüdyolarının Başkanı Lee Singleton. “Birçok kişi hayatını önemli derecede etkileyen, o kişiyi kendisi yapan birini söyleyebilir. LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM tam da bu an hakkında.”

Serinin ilk piyasaya sürülen oyunu Paris’teki DONTNOD Entertainment tarafından yaratılmış olsa da, LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM Denver merkezli stüdyo Deck Nine Games tarafından geliştiriliyor.

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0