Total War: WARHAMMER Mac için İndirilmeye Hazır!

Total War: WARHAMMER Mac için İndirilmeye Hazır!

Total War: WARHAMMER Mac için çıkışını gerçekleştirdi. Heyecan verici strateji/savaş oyununu kaldırabilecek Mac'ler ve Steam'de yer alan oyun detay bilgileri...

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında PC için çıkışını gerçekleştiren Total War: WARHAMMER, Mac platformuna da geldi. Steam üzerinden indirilebilen oyun, beklediği yüksek sistem gereksinimleri nedeniyle özellikle MacBook Air ve MacBook için tavsiye edilmiyor. Eğer iMac, Mac Pro veya MacBook Pro’nuz varsa, sisteminiz ise gayet iyiyse (8 GB RAM, vb) bu heyecan dolu strateji-savaş yapımını kaçırmayın diyoruz.

Kurallarımız değişti; değişmeyen tek şey… savaş.

Mutlaka tıklayın; Total War: WARHAMMER hakkında merak ettiğiniz her şey!

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
İşletim Sistemi: Total War: WARHAMMER için macOS 10.12.4
İşlemci: 2.0Ghz Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2014 itibarıyla tüm AMD ekran kartları ve Nvidia’lar.
Depolama: 37 GB kullanılabilir alan

total-war-warhammer-teknolojiturucom

Oyunun Tanıtım Yazısı (Steam)

Bitmek bilmeyen fetihlerin çağındayız. Her birine dünyayı ele geçirmeye niyetli kudretli bir kahramanın liderlik ettiği ırklar birbirine karşı topyekûn savaş ilan ederken, devasa muharebelerde binlerce savaşçı çarpışıyor.

Hepsi sizin emriniz altında.

Bölünmüş haldeki seçmen kontları ortak düşmanlarına karşı güçlü bir bayrağın altında birleştirmeye çalışan cesur Karl Franz, İmparatorluğun askerlerini topluyor.

Yeşilderililer savaşın acımasız vahşetine duydukları açlıkla Grimgor Ironhide’ın kabilesine doluşurken, hem Orklar hem de Goblinler kana susamış bir halde bekliyor.

Okuma Önerisi: Total War: WARHAMMER: Realm of The Wood Elves Çıktı

High King Thorgrim acıya dayanıklı Cücelere dağ kalelerinden çıkarak kendilerine karşı bin yıldır süregelen adaletsizliğin intikamını almak için harekete geçmelerini emrediyor.

Öte yandan, çürümüş ölülerden oluşturduğu ordulara komuta eden Mannfred von Carstein’ın emri altındaki Vampir Kontların savaşa katılma sebebi öldürücü bir esrar perdesinin ardında gizleniyor.

Eski Dünya ihanet, savaş ve akıl almaz bir gücün ortaya çıkışıyla parçalara ayrılırken, kuzey rüzgârları daha da büyük bir tehdidin varlığını fısıldıyor. Gerçeğin kendi dokusu parçalanıp bükülmeye başlıyor…

Devasa boyutlu gerçek zamanlı savaşlar ile devlet yönetimi, politika ve imparatorluk kurmaya odaklanan sıra tabanlı ve açık dünyalı bir hikâye oyununun benzersiz bir kombinasyonu olan Total War™: WARHAMMER®, yüzlerce saat süren sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Yeni Haber! Total War: Arena PS4’te de oynanabilecek! Tıklayın…

Dahası, bu oyun ileride yayınlanacak olan iki bağımsız oyun ve ek içerik paketleriyle birlikte bugüne kadarki en büyük Total War deneyimini yaratacak. Fantastik strateji oyunlarını yeniden tanımlayacak destansı bir oyun üçlemesi.

Bu, yeni bir çağın başlangıcı. Total War™: WARHAMMER® efsanevi kahramanlar, devasa canavarlar, uçan yaratıklar, büyü gücüyle yaratılan fırtınalar ve kâbuslardan fırlamış savaşçılardan oluşan birliklerle dolu bir dünyayı gerçeğe dönüştürüyor.

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0