HaberOyunTrendYazılım

Watch_Dogs 2’nin 3. Eklentisi No Compromise PS4 için Yayınlanıyor

Ubisoft, Watch_Dogs’nin üçüncü eklentisi No Compromise’in PlayStation4 bilgisayar eğlence sistemi için çıktığını duyurdu.
No Compromise, Season Pass içeriğinin bir parçası ve Xbox One ile Windows PC için 18 Mayıs’ta çıkış yapacak.

No Compromise, oyunculara yeni Moskova Gambit DedSec operasyonu da dahil birçok yeni içeriği tanıtıyor. Çok görevli hikayede, Sitara Marcus’tan bir yetişkin film stüdyosunu hacklemesine neden olacak kişisel bir iyilik istiyor ve bunun sonucunda tuhaf anlar yaşanıyor.

Eklenti içeriğinde aynı zamanda oyuncuların zaman sınırlaması altında çeşitli özel araçları deneyeceği altı tek kişilik araba yarışı içeren bir zorlu görev de bulunuyor. Bu görevde oyuncuların becerilerinin nasıl ölçüldüğünü tam olarak görebilmesi için özel bir skor tahtası da bulunuyor.

Okumaya devam edin…

Yepyeni görünümler

Son olarak, No Compromise Marcus’un bir polis memuru, itfaiyeci ya da sağlık görevlisi olarak giyinebildiği yeni kıyafetler ve araçlarla birlikte iki yeni ölümcül olmayan silah ve üç yeni acil durum servis paketi ile geliyor. Bunlar sadece kişiselleştirilmiş eşyalar değil, her kıyafet ve araç Marcus’un NPC davranışını etkilemesi ve daha önce imkansız olan şeyler yapması için yeni bir yetenek katıyor. Polis kıyafeti giyerken NPC’leri dondurma, bir sağlık görevlisi gibi giyinirken bilinçsiz NPC’leri canlandırma ve daha birçok örnek buna dahil.

No Compromise, 17 Nisan’da tüm platformlarda yayınlanan büyük bir ücretsiz güncelleme sonrası ekleniyor. 13 yeni kıyafet, yeni çevrimiçi özellikler, bir oyun sonu zorlu görevi ve yeni Showd0wn PvP modu dahil olmak üzere çeşitli seçenekler içeriyor.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu