Böyle Babaya Can Kurban!

Oğlu için mukavvadan inanılmaz bir zırh yapan baba, oyuna meyilli tüm övgüleri hak ediyor…

Böyle Babaya Can Kurban!

Karton heykellerle haşır neşir bir sanatçı olan Warren King, adeta Nirvana seviyesine ulaştı ve oğlu için inanılmaz bir mukavvadan zırh yaptı...

Warren King, karton heykellerle haşır neşir bir sanatçı, aynı zamanda sevimli çocukların yüzünü güldürecek şeyler yapmayı da iyi biliyor.

“Çocuklar için farklı kask ve oyuncaklar yaparak başladım… Eğlenmek için, herhangi bir ücret talebi olmaksızın Star Wars, Yüzüklerin Efendisi gibi filmlerden ilham almış figürler oluşturdum, süper kahraman kostümleri yaptım” diyor ve ekliyor: “Üstelik hepsi mukavvadan!”

Sonra bir gün en büyük oğlunun kendisinden daha gerçekçi bir şey yapabileceğini söylediğini belirtiyor ve o da oğlu için Orta Çağ tarzı inanılmaz bir görsel estetik sunan mukavva zırhı yaptığını söylüyor.

Bu sene gösterime girecek bilim kurgu filmleri hakkında her şey! Tıklayın…

Bu zamana kadar kasklar, kılıçlar, omuz zırhı gibi malzemeler yapmıştım ama bir çocuğu tamamen saran bir zırh giydirmeyi denememiştim diyen efsane baba, sosyal medyada adeta fenoman haline geldi. Üstelik hedefi daha da yukarısı; “Cadılar Bayramı için sürprizlerimi bekleyin” diyor…

Buraya tıklayın, sonraki Star Wars filminde hangi Game of Thrones yıldızı rol alacak öğrenin.

YORUM

Yorumlar 0