100 TL Altı Kulaklıklar

100 TL Altı Kulaklıklar

100 TL’yi aşmayan fiyatları, şık tasarım ve kaliteli ses performanslarıyla dikkat çeken modelleri bir araya getirdik.

Cellular Line Mantis

Son derece mütevazi bir fiyat etiketiyle gelen çok yönlü ve kolay kablolu stereo kulaklık Cellular Line Mantis, derin alçak frekansları ile çok iyi ses kalitesi ve zengin ses sağlamayı başarıyor. Gelen aramaları yönetebilmeye de olanak tanıyor.

46 TL

Lenovo P190

Tamamı metal gövdeli şık tasarım sahip Lenovo P190 mikrofonlu kulak içi kulaklık geliştirilmiş müzik deneyimini esnasında gelen telefon çağrılarına kolay geçiş yapabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış. Tam bir fiyat/performans modeli.

48 TL

Sony MDREX110APB.CE7

Ultra modern tasarımıyla dikkat çeken kulaklık, kulak ucu silikonlarıyla inanılmaz keyifli. Son derece hafif ve 1 metreyi aşkın uzunluktaki kablosuyla da cebinizdeki ya da çantanızdaki cihazla sıkı bağlar kurabiliyor. 9mm neodimyum sürücülere sahip olan Sony MDREX110APB.CE7, böylelikle güçlü bir ses sunumu vaat ediyor.

89 TL

Pioneer SE-CE511I-K

Tasarım, zerafet, modernite. Bu modelin öne çıkan üçlüsü bunlar. 15.4mm’lik şaşırtıcı büyüklükteki sürücüsü sayesinde ultra yüksek sesler, net bas ve tizler sizinle.

60 TL

Yurbuds Ironman Inspire

Sahip olduğu Twist-Lock (Çevir-Kilitle) teknolojisi sayesinde rahatsız etmeden kulak içine oturuyor. Üstelik terlemeye ve suya karşı dayanıklı. Fiyatıyla bir diğer ‘çok iyi’ seçim.

69 TL

Urbanears Bagis

Urbanears Bagis favori modellerimizden. Kendisi farklı kulakucu silikonlarıyla beraber geliyor ve bu sayede hangi boyutta olursa olsun çoğu kulak için son derece konforlu bir kullanımın önünü açıyor.

79 TL

Coloud Boom Transition Control Talk

Katlanabiliyor olması, özellikle küçük çantalarda kolaylıkla taşınabilmesini sağlıyor. 40mm gibi son derece büyük sürücülerle gelen ürün, bu sayede oldukça iyi bir ses kalitesi sunuyor.

85 TL

YORUM

Yorumlar 0