En İyi Yabancı Korku Dizileri

En İyi Yabancı Korku Dizileri

Korku dizilerini seviyorsanız en çok izlenen korku türünde olan diziler ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Masters of Horror

Korku dizileri arasında yer alan “Masters of Horror”, ADB yapımlı 2005’te çıkmış bir dizidir. Tavsiye korku dizileri arasında olan bu dizi, yayınlandığı tarihlerde oldukça ses getirmiştir. Kısa korku hikâyelerin den oluşan dizide her bölümün başka bir hikâyesi vardır. 1 saatlik bu dizide bütün korku unsurlarınızı görebilirsiniz. Vampirler, hayaletler, katiller, yaratıklar, şeytanlar gibi aklınıza gelebilecek her türden korku unsuru farklı bölümlerde işler. Bu dizide karşınıza birbirinden bağımsız 26 öykü çıkacaktır. Sürprizlere hazırlıklı olun. Diziyi aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz.

http://www.harikadizi5.com/masters-of-horror

The Strain

Korku ve gerilimin ön planda olduğu bir diğer dizi “The Strain” bir vampir virüs salgınını konu alıyor. JFK hava limanına nasıl geldiği bilinmeyen bir uçağın 204 yolcusundan sadece dördü hayatta kalabilmiştir. New York’ta salgın hastalıklarla mücadele merkezinde çalışan Dr.Ephraim Goodweather ve ekibi virüsü araştırmakla görevlendirilir. Ancak virüsün bulaştığı tüm insanlar kısa sürede vampire dönüşür. Uçakta yaşamını yitirenlerin cesetleri teker teker ortadan kaybolur. Dr. Ephraim ve ekibi insanlığın kaderini değiştirmek ve virüsü ortadan kaldırmak için amansız bir mücadeleye girişir. Diziye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

American Horror Story

Adından da anlaşılacağı üzere Amerikan yapımı bir korku dizisidir. Bolca hayalet ve korku ögeleri mevcut olan bu dizide doya doya korkabilirsiniz. İlk sezona lanetlenmiş bir ev ve onun kiracılarını anlatan konularla başlamış, ikinci sezonda bombayı koymuştur. İkinci sezon akıl hasta hanesinde geçmekte ve gerçekten korku dolu bir dizi olmuştur. Diziyi aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

http://www.harikadizi5.com/american-horror-story/6-sezon

YORUM

Yorumlar 0