Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Beklentileri Karşıladı mı?

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Beklentileri Karşıladı mı?

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands inceleme puanları nasıl? Oyun beklentileri karşıladı mı, yoksa boşa gidecek bir yığın paradan mı ibaret? İşte yanıtlar...

Yılın heyecanla beklenen PS4, Xbox One ve PC oyunu Ghost Recon Wildlands beklentileri karşıladı mı? Satın alınır mı? Neler vaat ediyor?

Yılın merakla beklenen oyunları yavaş yavaş sahne almaya başlıyor, işte bunlardan biri de Ghost Recon Wildlands. Heyecan dolu Tom Clancy dünyasının son üyesi olan yapım, savaş oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandırma iddiasıyla uzun süredir gelen tanıtım videoları ve çalışmaları neticesinde Mart 2017 ayının ilk haftasında konsol ve PC severlere merhaba dedi.

Ghost Recon Wildlands’ın beklentilere ne ölçüde yanıt verdiğine yönelik önemli göstergeler arasında yer alan ‘oyun inceleme puanları’ da yavaş yavaş gelmeye başladı. Bizlerin de kısa süre sonra inceleme makalesini yayınlayacağımız Ghost Recon Wildlands inceleme puanları, genel itibarıyla sınıfı geçmenin de ötesinde  sonuçları sundu.

10 üzerinden 9 puan aldığı da görülen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’a verilen notlardan bazıları şöyle sıralanbilir;

Time – 4,5/5

PlayStation LifeStyle – 8/10

Hardcore Gamer – 4,5/5

CGMagazine – 8/10

Attack of the Fanboy – 4/5

GamesRadar+ – 4.5/5

Twinfinite – 3,5/5

ICXM – 7,5

Media Trend – 4/5

ShiftDelete.Net – 5/4

YORUM

Yorumlar 0