Netflix 2017 için 1000 Saatlik Yeni Orijinal İçerikle Geliyor!

Netflix 2017 için 1000 Saatlik Yeni Orijinal İçerikle Geliyor!

Netflix ürün müdürü Todd Yellin tarafından kamuoyuyla paylaşılan bilgilere göre platform, 2017 yılı içinde izleyenlerine bin saati bulan yeni içerik sunacak. İşte detaylar...

Netflix, dizi keyfi denince olmazsa olmazlar arasında. Sayısız popüler yapımın yayınlandığı platformun en güzel yanı ise bir hizmet olarak abonelik ücreti ile kiralanabilmesi, kullanıcılar 1 yıllık abonelik satın alıp Netflix dizilerini sınırsızca izleyebiliyor.

Yeni gelişme ise 2017’de program üretme ve yayınlama stratejisinin çok daha heyecan verici bir noktaya evrilecek olması. Nasıl mı?

Netflix ürün müdürü Todd Yellin tarafından kamuoyuyla paylaşılan bilgilere göre platform, 2017 yılı içinde izleyenlerine bin saati bulan yeni içerik sunacak.

Kafa karıştırıcı olmaması açısından şu verilere de bakalım mı? 1000 saat yaklaşık 60.000 dakika demek, bu da yıl boyunca yüzlerce dizi ve programın yeni bölümlerinin yayınlanacağı, yepyeni yapımların sunulacağı anlamına geliyor.

Netflix, şu anda 190 ülkede var. HBO’nun 50 ülkede olduğu düşünüldüğünde fark attığına da şüphe yok. Elbette Game of Thrones gibi dev yapımların platform HBO’nun yeri de bir başka.

En iyi Netflix dizilerini sıraladığımız makale sizlerden yoğun ilgi görüyor. Hala okumadıysanız, videoları izlemediyseniz buraya tıklayabilirsiniz.

TT-TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0