FIFA Ultimate Team’in Parlayan Yıldızı lI_Bruma_Il (Ali Rıza Aygün)

FIFA Ultimate Team’in Parlayan Yıldızı lI_Bruma_Il (Ali Rıza Aygün)

Oyun severlerin merakla beklediği FUT Champions bölgesel finallerine davet edilen Türk, Il_Bruma_Il nick’li Ali Rıza Aygün'ü yakından tanıyoruz.

Tüm oyun severlerin bildiği üzere FIFA, bu yıl büyük bir yenilik ve turnuva modeli ile geldi. En iyi oyuncuların kendini gösterebilmesi ve ön plana çıkabilmesinin yanı sıra haftalık ve aylık sıralamanıza bağlı olarak büyük ödüller ve oyunculara da sahip olabiliyorsunuz. İşte oyuncularını düşünen bir oyun!

Listeye ilk haftalardan beri giren ve uzun süre sıralamada ilk sırada gördüğümüz Il_Bruma_Il nick’li Ali Rıza Aygün, ilk günden beri neredeyse tüm maçları kazanarak ulaşılması güç bir rekora imza atmakla kalmayıp artık uluslararası arenada da Türk’ün gücünü göstermeye hazırlanıyor.

İlk olarak FIFA 16 da katıldığı turnuvalardaki şampiyonluklarıyla adını duyuran sonrasında ise EA Sports tarafından FIFA 17 Ultimate Team’de en iyi oyuncuların yer aldığı turnuvaya ve FUT Champions’ın Bölgesel finallerine davet edilmesi ile biz Türk oyuncuları gururlandıran Aygün, 4 Şubat 2017’de Fransa’nın başkenti Paris’te başlayacak finallerde yer alacak.

İlginizi Çekebilir! FIFA 17 UT Ayın İpuçları makalesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gerek UT inceleme makalelerimiz, gerekse en güncel haberlerimizle FIFA severlerin buluşma noktası olmanın gururuyla Teknolojituru.com ailesi olarak Ali Rıza Aygün’e başarılar diliyoruz. Şampiyon olacağına inanıyoruz!

Kaçırmayın! FIFA 17 UT incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz. 

Turnuvayı izlemek ve Bruma’ya destek olmak isteyen arkadaşlar için turnuva günü (4 Şubat Cumartesi) canlı yayın linkini sitemizde paylaşacağız.

Ali Rıza kardeşimize orada yalnız olmadığını gösterelim…

Canlı yayın linki: (Çok yakında )

Takip etmek isteyen arkadaşlar için:

Facebook: facebook.com/bruma09 

Instagram: Bruma09

Twitter: Bruma09

Snapchat: Bruma_09

Twitch: Bruma09

YouTube: Çok yakında!

YORUM

Yorumlar 0