Fenerbahçe’de Zakaria Bakkali Gündemi

Fenerbahçe’de Zakaria Bakkali Gündemi

Fenerbahçe sezon başından beri aldığı yenilgiler sebebiyle ligde düşme hattında bulunuyor. Yeni sezon için yeni başlangıç yapma hedefinde olan Fenerbahçe transfer çalışmalarına devam ediyor. Kötü gidişata dur demek için sürekli arayış içinde olan Fenerbahçe, Anderlecht’te forma giyen Zakaria Bakkali’yi renklerine katmak için kolları sıvadı. Teknik Direktör değişimi ve Volkan Demirel’in yeniden kadroya alınmasıyla kötü gidişin sonlanacağına inanılırken, Ersun Yanal’ın çalışmalarının takıma yön vereceği düşünülüyor. Fenerbahçe kulübüne hızla uyum sağlayan Ersun Yanal, takım için yararlı olduğunu düşündüğü tüm tedbirleri kulüp yönetimiyle paylaşıyor.

Fenerbahçe ve tüm takımlardan haberler için 1xbet giriş sitesini inceleyiniz. Basına yansıyan haberlere göre transfer çalışmalarında yönetimle birlikte hareket eden Ersun Yanal, Victor Moses transferini askıya alarak farklı arayışlar içine girdi. Chelsea’nin tavırlarını farkeden Ersun Yanal’ın yönetimi uyarması Moses transferini gündemden indirirken, Ersun Yanal’ın bu tavrı yönetim tarafından da takdir topladı. Ersun Yanal’ın bu tavrı sonrası kanat ve forvet arayışına hız veren sarı kanaryalar, Anderlecht’te forma giyen forvet Zakaria Bakali için Belçika’yla görüşecek. Tüm transfer haberleri ve dedikoduları için casinomaxi adresinden bilgi alabilirsiniz.

Dirar’dan Çok Memnunum

Dirar’dan çok memnunum ancak Ayew ve Valbuena’nın savunma alanında performanslarının yetersiz olması sebebiyle sıkıntı yaşayacağımızı düşündüğümden bu düşüncemi yönetimle paylaştım diyen Ersun Yanal, bu sebeple sol kanata Zakaria Bakali’yi düşünüyorum dedi. Türk futbolundan gündem başlıklarını mariobet sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

YORUM

Yorumlar 0