Nokia MWC 2017’de Bir Sürpriz Yapabilir

Nokia MWC 2017’de Bir Sürpriz Yapabilir

Nokia Mobile'ın paylaştığı Facebook gönderisi Nokia'nın bu sene Mobile World Congress'te bir sürpriz yapabileceğini gösteriyor.

Nokia‘nın bir süredir akıllı telefon pazarına geri döneceği konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde de Çin pazarına yönelik duyurduğu, Nokia markalı ilk Android telefon olan Nokia 6 ile bu geri dönüşünü tescilledi.

Nokia 6 önümüzdeki aylarda Çin’de satışa sunulacak, ancak telefonun global pazara ne zaman açılacağı henüz bilinmiyor. Yine de Nokia markası altında telefon üreten Finlandiyalı şirket HMD Global‘in Barcelona’da gerçekleştirilecek olan MWC (Mobile World Congress) den önce bir sürpriz yapabileceği konuşuluyor.

Nokia Mobile’ın Facebook sayfasında paylaştığı gönderide şunlar yazıyor: Hazırlanın! Nokia 6 Çin’e geliyor! 26 Şubat’ta daha fazla duyuru yapılacak! Tarihi kaydedin! MWC’den hemen önceye verilen bu tarihte Nokia yeni bir telefon mu duyuracak yoksa Nokia 6’nın Global pazara açılışı mı müjdelenecek bilmiyoruz. Birçok teknoloji otoritesi gibi bizler de Nokia’nın geri dönüşünden oldukça memnunuz ve yeni gelecek açıklamaları heyecanla bekliyoruz. Her ne olursa olsun bu yıl MWC’de gözler Nokia’da olacak gibi görünüyor.

Yazar: Tahsin Özyer

 

YORUM

Yorumlar 0