E-Ticaretin Pet Shop Mağazası Petzimo.com

E-Ticaretin Pet Shop Mağazası Petzimo.com

Petzimo.com internet sitesinden köpek maması, kedi maması ya da kuş kafesi, tavşan yemi, kedi ve köpek pet shop malzemeleri gibi ürünler satın alınabiliyor.

E-ticaretteki sektörel gelişme ihtiyaçlara göre gerçekleşiyor. Genellikle market, giyim, kozmetik, elektronik eşya alışverişi gibi insan ihtiyacına yönelik harcamalar e-ticaret sitelerinden kolay bir şekilde yapılabiliyorken, evcil hayvanların ihtiyacı için pet shop mağazaları ziyaret ediliyor. Her il ve ilçede bu pet shop mağazalarını bulmak ise mümkün olmuyor. Var olanlarda ise az sayıda marka ve ürün çeşitliliği ile karşılaşılıyor.

Evcil hayvan ihtiyaçlarının hızlı ve kolay bir şekilde satın alınabilmesi için petzimo.com internet sitesinden köpek maması, kedi maması ya da kuş kafesi, tavşan yemi, kedi ve köpek pet shop malzemeleri gibi ürünler satın alınabiliyor.

Petzimo.com kimdir?

Petzimo.com’un en büyük kolaylığı, pet shop mağazası aramak zorunda kalmamanız ve ürünlerin adresinize teslim edilmesi. Tüm hayvanseverlerin güvenle alışveriş yapabileceği, gerektiğinde evcil hayvanlar ile ilgili her şeyin danışılabileceği bir platform olan petzimo.com’dan pet shop alışverişi dışında barınaklara ve ihtiyaç sahibi sokak hayvanlarına mama ve diğer ürünler bağışlanabiliyor.

Petzimo, her ay bütçesinin belirli bir miktarını hiçbir kazanç göstermeksizin ihtiyaç sahibi hayvanlara yardım etmek için kullanıyor.

Petzimo.com’dan neler satın alınabilir?

Petzimo.com’un geniş bir kedi ve köpek kategorisi var. Kedi ve köpekler için; kuru ve yaş mamalar, mama kapları, besin takviyeleri ve vitaminler, temizlik ve pire/parazit koruma ürünleri, taşıyıcılar, kulübe ve yataklar, tasma, oyuncak ve aksesuarlar, özel kedi ve köpek kapıları satın alınabiliyor. Ürünlerin ödemesi;

  • online ortamda kredi kartıyla
  • kapıda nakit ya da kredi kartıyla yapılabiliyor.

Petzimo’dan yapılan tüm alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı bulunuyor. Evcil hayvan sahipleri, petzimo.com web sitesine abone olarak, otomatik talimatla her ay aynı gün sipariş teslimi yapılabiliyor ve zamandan olabildiğince tasarruf edebiliyor.

Petzimo.com internet sitesinden köpek ya da kedi malzemeleri satın almak, pet shop malzemelerinde marka marka arama yoluyla fiyat karşılaştırması yapmak için siz de vakit kaybetmeden petzimo.com’u ziyaret edin.

YORUM

Yorumlar 0